Best Look: Karolina Kurkova w Azzedine Alaia

Uwaga wczasowicze, w tym tygodniu Ibiza jest jeszcze gorętsza niż zwykle. A to za sprawą Karoliny Kurkovej, która odwiedziła imprezową wyspę. Tam, oprócz zabawy, czekają ją także zobowiązania zawodowe.

Bulls Press

W te wakacje Karolina Kurkova postanowiła odwiedzić gorącą Ibizę. Supermodelka postanowiła wesprzeć Giuseppe Zanottiego przy okazji otwarcia jego butiku na imprezowej wyspie. Uroczystość odbyła się 11 lipca i chyba nie trzeba wspominać, kto był jej największą ozdobą.

Bulls Press

Długonoga Karolina po raz kolejny zachwyciła nas swoim wyglądem. Modelka pojawiła się w czarnej, rozkloszowanej sukience projektu Azzedine Alaia. Pęknięcia z mikroskopijnymi sznurowadłami oraz gruby pas w talii przywołują skojarzenia ze strojem jakiejś baśniowej wojowniczki. Modowi pragmatycy zapewne będą kręcić nosem, że czarny kolor i długi rękaw nie nadaje się na hiszpański klimat. Szczerze mówiąc, nie widzę w tej stylizacji nic złego, zważywszy na fakt, że uroczystość wymagała eleganckiego stroju.

Bulls Press

Czarne szpilki z motywem złotych liści genialne wpisywały się w estetykę sukienki. To dobrze znane nam pantofle z kolekcji Giuseppe Zanotti, podobnie jak złote puzderko, które fantastycznie dostraja stylizację.

Bulls Press

Gładko zaczesane włosy, spięte w mały koczek dodają stylizacji walecznego charakteru. Z nim nieco kontrastuje różowy, dziewczęcy kolor pomadki.

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email