BEST LOOK: Justyna Steczkowska w Laurelle

Na to wydarzenie czekało wielu fanów muzyki klasycznej. W niedzielę w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się koncert, na którym zaśpiewał Placido Domingo Jr. Towarzyszyły jemu trzy divy: Angel Joy Blue, MIcaela Oeste oraz Justyna Steczkowska.

archiwum artystki

Koncert „Tu się zaczęła Polska” odbył się z okazji kanonizacji Jana Pawła II, a w repertuarze znalazły się m.in. utwory skomponowane do wierszy Karola Wojtyły. Placido Domingo w duecie z Justyną Steczkowską zaśpiewał natomiast m.in. „Abba Ojcze” Jacka Sykulskiego i ojca Jana Góry.

archiwum artystki

- Wczorajszy dzień był jednym z piękniejszych artystycznych dni w moim życiu… - zdradziła nam Justyna Steczkowska. - Dzień kanonizacji JP2 jest wielkim świętem dla nas wszystkich, a koncert z Placido Domingo był najpiękniejszym w moim odczuciu ukoronowaniem tego wydarzenia. Maestro Domingo okazał się fantastycznym człowiekiem. Niezwykle uroczym i troskliwym. Zarówno on jak i jego syn to ludzie z wielką klasą i kulturą. Muzyka na koncercie była po prostu piękna. Wykonania śpiewaków operowych na najwyższym poziomie. Z całą moją ekipą byliśmy poruszeni…

archiwum Justyny Steczkowskiej

Choć to wydarzenie miało głównie charakter kulturalny, muzycznyVUMAG nie mógł nie dostrzec stylizacji polskiej artystki Justyny Steczkowskiej. Co mogła wybrać piosenkarka na tak wyjątkową okazję?

AKPA

Justyna Steczkowska zdecydowała się na czerwoną wieczorową suknię z kolekcji polskiej marki Laurelle. Jak zdradzili nam przedstawiciele Laurelle, suknię szyto ręcznie przez kilka tygodni!

Piotr Dyba/Newspix/AKPA
archiwum artystki

Czy to dobry wybór na tego typu uroczystość? Naszym zdaniem jak najbardziej! Suknia jest bardzo efektowna, a jednocześnie dobrze przemyślana. Tiulowe przezroczystości nie odsłaniają zbyt wiele, ale zwracają uwagę. Koronkowe aplikacje dodają jej szyku i wytworności – mile widzianej na tego typu koncertach. Tren doczepiony z tyłu spódnicy sprawia, że jest to kreacja idealnie pasująca do estradowej divy.

Piotr Dyba/Newspix

- Suknia została uszyta specjalnie na tę okazję. Do jej wykonania zaangażowano kilka krawcowych, które ręcznie wyszywały suknię czerwoną, bogato zdobioną koronką – komentuje marka Laurelle.

Piotr Dyba/Newspix

To, co najbardziej przykuwa wzrok, to intensywna czerwień sukni oraz jej krój, który genialnie rzeźbi sylwetkę (nota bene doskonałą!) Justyny Steczkowskiej.

Piotr Dyba/Newspix/AKPA

Do tego czerwone szpilki na niebotycznym obcasie (czyli tak jak Justyna Steczkowska lubi najbardziej) oraz mocny, wieczorowy makijaż. Naprawdę trudno jest oderwać od niej wzrok!

Tego dnia Justyna Steczkowska chciała czuć się wyjątkowo i wykonała swój modowy plan w stu procentach! Ta suknia to połączenie kobiecych koronek rodem z najnowszych sycylijskich kolekcji Dolce&Gabbana, księżniczkowych sukni z największych czerwonych dywanów i… ognistego temperamentu Justyny Steczkowskiej – gwiazdy w pełni świadomej swojej zmysłowości.

Piotr Dyba/Newspix
archiwum Justyny Steczkowskiej

A co Ty sądzisz o estradowej kreacji polskiej piosenkarki?

Tematy:

Nieprawidłowy email