Best look: Juno Temple w garniturze Dolce & Gabbana

Juno Temple, 25-letnia brytyjska aktorka, zachwyca nie tylko doskonałymi rolami (jak ta w “Pokucie”) ale i świetnym wyczuciem stylu. Na premierze „Czarownicy” wzięła przykład ze swojej koleżanki z planu, Angeliny Jolie, i zaprezentowała się w czarnym smokingu Dolce & Gabbana.

Juno Temple w garniturze Dolce & Gabbana

Kto myślał, że tylko Saint Laurent szyje genialne kobiece smokingi, ten był w błędzie. Podobnie jak ci, którzy uważali, że tylko Angelina Jolie może genialnie wyglądać w nieco męskim wydaniu. Juno Temple, brytyjska aktorka, na planie „Czarownicy” podchwyciła to i owo od Angeliny Jolie. Warsztatowo Juno jest doskonała. Gdy w 2007 roku zagrała Lolę Quincey w „Pokucie” krytycy byli zachwyceni. Od tamtej pory pojawiła się w 30 filmach! Ale na premierze żadnego z nich nie wyglądała tak dobrze, jak podczas imprezy w El Capitan Theatre w Hollywood, Kalifornia.

Juno Temple w garniturze Dolce & Gabbana

Ubrana w czarny garnitur od Dolce & Gabbana wyglądała świetnie. Krótka marynarka, przypominająca nieco frak, z klapami wykładanymi satyną i wąskie spodnie nadawały stylizacji męskiego charakteru. Biała koszula i czarna, satynowa muszka – żabocik to bardziej zawadiacki element stroju. Do tego czarne, klasyczne, aksamitne czółenka, które moim zdaniem można by zamienić na coś bardziej odważnego: sandałki Nudist od Stuarta Weitzmana czy srebrne szpilki z trójkątnym czubem ożywiłyby biało-czarny look . Całość wyglądałaby bardzo poważnie, gdyby nie dzika, nieujarzmiona fryzura aktorki. Drobne loczki, jak spod karbownicy, przypominają fryzurki, jakie nosiłyśmy na początku lat dziewięćdziesiątych. Do tego brązowe smoky eye i usta w neutralnym kolorze. Świetne rozwiązanie dla dziewczyn, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem i nie muszą sztywno przestrzegać zasad dress code’u.

Juno Temple w garniturze Dolce & Gabbana
Juno Temple w garniturze Dolce & Gabbana

Tematy:

Nieprawidłowy email