Best Look: Joanna Przetakiewicz

Pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza był wydarzeniem, na którym zgromadziło się sporo znanych osób. Spośród tłumu sportowo ubranych gwiazd pojawiła się Joanna Przetakiewicz, która mimo złamanego dress code’u, według nas, była najlepiej ubraną gwiazdą imprezy!

AKPA/ mwmedia/ BE&W

Pomysłowość Roberta Kupisza zawsze nas zaskakuje. Jego pokazy są bardziej przedstawieniami, niż typową prezentacją kolekcji. Ta najnowsza – o nazwie „Fair Play’, dedykowana na sezon Lato 2014, odbyła się w… hali sportowej „Koło”. Na zaproszeniu zaznaczono (co rzadko się zdarza), że obowiązujący na imprezie dress code stanowi obuwie sportowe.

Joanna Przetakiewicz była jedną z niewielu gwiazd, która ten dress code złamała. Z jednej strony jesteśmy pełne podziwu dla gwiazd, które przyszły na pokaz w trampkach i adidasach, z drugiej zaś nie mogłyśmy oderwać wzroku od przepięknie ubranej Joanny Przetakiewicz.

mwmedia

Jak już zaczynamy od tematu butów, to skupmy się na sandałkach właścicielki La Manii. Piękne, delikatne sandałki projekt Saint Laurent na nogach Joanny dodawały stylizacji lekkości i wiosennego charakteru. Prawda jest taka, że ta stylizacja w wersji z butami sportowymi, nie wyglądałaby tak korzystnie.

AKPA

Cała stylizacja robiła ogromne wrażenie, a Joanna Przetakiewicz wyróżniała się na tle innych gwiazd. Do tak oszałamiającego efektu zapewne przyczynił się elegancki (!) dresik z jesienno-zimowej kolekcji 2013/2014 marki La Mania.

AKPA/ mwmedia/ BE&W

Szary komplet ożywił żółty kapelusz z szerokim rondem marki Maison Michel. Elegancji dodawały wcześniej wspominane sandałki oraz torebka – również z kolekcji Saint Laurent.

mwmedia/ AKPA

Mamy nadzieję, że Robert Kupisz nie będzie miał za złe, że Joanna Przetakiewicz złamała dress codejego imprezy. Naszym zdaniem, było warto!

mwmedia

Tematy:

Nieprawidłowy email