Best Look: Joanna Horodyńska w spodniach MMC

15 kwietnia odbył się w Warszawie pokaz najnowszej kolekcji Michała Szulc. Znawców mody było sporo, nasza uwagę przykuła Joanna Horodyńska z nieziemskich, szerokich spodniach od MMC.

Joanna Horodyńska / akpa

Tak jak przewidywałyśmy niedawno w naszym dziale TRENDY - jedną z najciekawszych nowości, które z pewnością pojawią się na polskich ulicach w tym sezonie będą szerokie, duże spodnie. Od ponad 5 lat walczyły one dzielnie o tytuł obowiązującego trendu, Sądząc po stylizacji Joanny Horodyńskiej - udało się!

Szerokie spodnie - czy masz już w swojej szafie? Zobacz najciekawsze propozycje od zagranicznych projektantów.

15 kwietnie na Mysiej 3 w Warszawie odbył się pokaz Michała Szulca, laureata konkursu Złota Nitka w latach 2007 i 2008. Szulc słynie z ostrych, minimalistycznych form i właśnie taka była jego kolekcja, którą za chwilę będziecie mogli w całości zobaczyć w naszym serwisie. Na pokazie pojawiło się sporo znanych nazwisk, naszą uwagę przykuła zdecydowanie stylizacja Joanny Horodyńskiej.

Joanna Horodyńska / akpa

Joanna Horodyńska zdecydowała się tym razem na swoją ulubioną (i moją!) markę MMC czyli duet: Ilona Majer i Rafał Michalak. Pokaz śledziła w pierwszym rzędzie w cudownych, szerokich, geometrycznych białych spodniach.

Do tej stylizacji dobra jasną bluzke oraz białe szpilki.

Zwróciliście uwagę na usta Joasi? To również najnowszy trend: NEONOWE USTA.

Joanna Horodyńska / akpa

Naszym zdaniem wyglądała zjawiskowo. Zgadzacie się?

Tematy:

Nieprawidłowy email