Best Look: Jessie J w sukni vintage Halston

Na rozdaniu VMA rzadko można uświadczyć klasyczne, kobiece kreacje. Dominuje skóra, wyzywające fasony, gwiazdy prześcigają się w pokazywaniu ciała. Dlatego nasz dzisiejszy Best Look wędruje do Jessie J, która odważyła się pójść pod prąd i na czerwony dywan założyła sukienkę vintage projektu Halstona – zwiewną, długą, przepiękną.

fot. Getty Images

Jessie J ma niesamowity głos. Ma też na koncie ogromny sukces najnowszego singla „Bang, Bang” na którym śpiewa razem z Arianą Grande i Nicki Minaj. Ale to wszystko nie ma znaczenia. Liczy się to, że Jessie J ma w swojej szafie przepiękną suknię vintage projektu Halstona. Kreacje z metką amerykańskiego projektanta, który definiował lata siedemdziesiąte, są bardzo, bardzo rzadkie, niezwykle cenne, a przede wszystkim – zniewalająco piękne. Jessie J postanowiła zaprezentować groszkowe dzieło sztuki na czerwonym dywanie. Wybrała dość ciekawą okazję – rozdanie VMA. Dlaczego ciekawą? Bo na tej imprezie gwiazdy decydują się raczej na bardziej uliczne, niesamowicie seksowne czy wręcz wyzywające stylizacje. Raczej w stylu Kim Kardashian niż Marilyn Monroe. Jessie poszła jednak pod prąd. I dzięki temu jej suknię zauważyli wszyscy.

fot. Getty Images

Z resztą, koło jedwabnej, powłóczystej, długiej sukni Halstona ciężko przejść obojętnie. Pastelowo zielona, z bardzo głębokim dekoltem typu „halter” przypominała nieco tunikę greckiej bogini. Lekki, zwiewny materiał świetnie „pracował” na wietrze, otulając ciało wokalistki i reagując na każdy jej ruch.

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Suknia Halstona była główną bohaterką tej stylizacji. Dlatego subtelna biżuteria Lorraine Schwartz i idealnie gładkie, błyszczące włosy miały tylko uzupełniać look. Nawet makijaż Jessie był praktycznie niewidoczny, jeśli nie liczyć spektakularnych, ale nadal wyglądających naturalnie, rzęs.

fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images

Choć na VMA pojawiło się wiele świetnie ubranych gwiazd, Jessie J jest moją niezaprzeczalną faworytką. Nie przebije jej nawet Beyonce.

Tematy:

Nieprawidłowy email