Best Look: Jessica Biel w Dolce & Gabbana

Męskie inspiracje coraz mocniej odciskają ślad na kobiecej modzie. I bardzo dobrze, bo panie w garniturach wyglądają wspaniale! Przykład? Jessica Biel!

Getty Images

Małżeństwo sprzyja Jessice Biel. Aktorka pojawiła się wraz z mężem, Justinem Timberlake na światowej premierze filmu „Runner Runner”. Być może tego wieczoru to Justin powinien grać pierwsze skrzypce, albowiem to on gra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji, ale żona odciągnęła od niego całą uwagę. Patrząc na wspólną fotografię małżonków, nie można oderwać wzroku od pięknej Jessici.

Getty Images

Na premierę filmu aktorka wybrała czarny garnitur od Dolce & Gabbana, który składa się z dwurzędowej marynarki z atłasowymi klapami oraz guzikami ozdobionymi małymi diamentami. Do marynarki Jessica dobrała idealnie skrojone rurki oraz prześwitującą koszulę w kolorze kości słoniowej.

Getty Images

Charakter wyjątkowej marynarki podkreśla charakterystyczny kuferek Grace marki Mark Cross oraz czarne pantofle ze szpiczastym noskiem. Jedynym akcentem kolorystycznym są błękitne kolczyki i czerwony manikiur.

Getty Images

Przy tak wyrazistej stylizacji, Jessica słusznie zrezygnowała z mocnego makijażu decydując się na make up no make up.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email