BEST LOOK: Jessica Alba w spodniach palazzo

Modowy gust Jessiki Alby dojrzewa i jest naprawdę coraz bardziej wysmakowany. Z dżinsowych rurek i koszul w kratkę młoda mama coraz częściej przerzuca się na eleganckie, choć wciąż bardzo modne zestawy.

Foto: East News
Foto: East News

Mi podoba się zarówno ta casualowa, jak i bardziej elegancka wersja Jessiki Alby. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w jej zachlapanych boyfriendach, w białym minimalistycznym płaszczu czy łososiowym płaszczu maxi. I coż mam zrobić, gdy Jessica Alba znów pojawia się na ulicy, i znów wygląda dobrze, a nawet bardzo dobrze?! Pozostaje tylko jedno! Zaprezentować jej kolejną – udaną – stylizację w naszym cyklu BEST LOOK!

Foto: East News

Okazją było nagranie programu „The Rachel Ray Show” w Nowym Jorku. Co tego dnia wybrała gwiazda? To marynarskie wydanie Jessiki Alby i to w stylu lat siedemdziesiątych. Wskazują na to obszerne, łososiowe spodnie marki Alice + Olivia uszyte z lejącego się i tym samym tańczącego w ruchu materiału.

Foto: East News

Jessica Alba połączyła je z marynarskimi akcentami: granatowymi sandałkami na koturnie z kolekcji Prady (również mocno w trendzie lat siedemdziesiątych) oraz pasiastą bluzką A.L.C.

Wykończeniem stylizacji a’la retro marynarz jest dwurzędowa marynarka ze złotymi guzikami z kolekcji Ralpha Laurena.

Foto: East News

Kropką nad i jest bardzo modna w tym sezonie fryzura, czyli WOB. Do tego delikatne smokey eye i różowa pomadka na ustach. Letni zestaw gotowy!

Foto: East News

Ja jestem zachwycona, a widząc tę stylizację, aż chce się zaśpiewać piosenkę z Pana Kleksa: „Cała naprzód ku nowej przygodzie..!”

A co ty o niej sądzisz?

Nieprawidłowy email