Best Look: Jessica Alba w Narciso Rodriguez

Jessica Alba to prawdziwy zwiastun wiosny! Spójrzcie na ten przepiękny kolor jej płaszcza! W garderobie gwiazdy zakwitły już wiosenne róże i za ten pozytywny akcent przyznaję jej tytuł dzisiejszego BEST LOOK-a!

EAST NEWS

Wełniany maxi płaszcz w kolorze wiosennej, pudrowej róży, cielisty top w stylu minimal i różane, eleganckie spodnie – oto przepis na modowy sukces Jessiki Alby. Właśnie w takim zestawie gwiazda pojawiła się na ulicach Nowego Jorku kilka dni temu i od razu podbiła moje serce!

EAST NEWS

Nota bene, to już chyba trzeci raz w tym miesiącu! Wcześniej były malowane jeansowe spodnie, a potem biały płaszcz z kolekcji Gerard Darel. Jessica Alba to zdecydowanie marcowa królowa mody i jedna z najlepiej ubranych fashion mam!

EAST NEWS

Wróćmy jednak do wiosennej stylizacji gwiazdy. Wszystkie jej części pochodzą z kolekcji Narciso Rodrigueza. Jessica Alba połączyła je z cielistymi platformami z kolekcji Chloe, które dodatkowo dodały nogom gwiazdy kilka dodatkowych centymetrów.

EAST NEWS

To świetny patent na bardzo modne w tym sezonie szerokie spodnie do ziemi! Podobny efekt daje minimalistyczny płaszcz bez kołnierza.

EAST NEWS

Kropką nad i była torebka Kenzo, z którą aktorka ostatnio nie rozstaje się ani na krok, a może to właśnie ona przynosi jej szczęście w kwestiach stylizacji..?

Getty Images
Getty Images

A skoro to wyjątkowo wiosenna stylizacja, to jeszcze zoom na makijaż. Różane policzki i delikatna fuksja na ustach. Cudo!

Świetnie skrojone ubrania, proste, szlachetne linie i kolor, który po prostu oczarowuje! Monochromatyczny zestaw to inspiracja dla wszystkich fanek miejskiego stylu, minimalistycznej elegancji i kobiecości. Super!

Nieprawidłowy email