Best Look: Jessica Alba w Cartonnier

Nie ma to jak wsparcie dla swojego biznesu od popularnej osoby. Anthropologie ma szczęście – internetowy sklep zyskał wielką sympatię przepięknej Jessici Alby, która wraz z jego właścicielami świętowała premierę nowej kolekcji. Nie trzeba chyba mówić, że aktorka wyglądała bezbłędnie. Czy można mieć lepszą reklamę?

Getty Images

Jessica Alba pojawiła się na imprezie inaugurującej wprowadzenie nowej kolekcji A Denim Story do Anthropologie. Aktorka w swojej bezbłędnej stylizacji była reprezentatywną ambasadorką internetowego sklepu.

Getty Images

Aktorka była ubrana w charakterystyczną, szykowną i przede wszystkim wiosenną marynarkę w niebieskie cętki leoparda. Żakiet z kolekcji Cartonnier (dostępny oczywiście za pośrednictwem Anthropologie) został zestawiony ze zwykłym, białym tank topem i czarnymi rurkami z podwyższonym stanem marki J Brand.

Getty Images

Swoją stylizację Jessica Alba ozdobiła złotą biżuterią, zegarkiem Bvlgari i żółtym puzderkiem, które dodatkowo rozweseliło ubiór. Na nogach aktorki widzimy niebieskie pantofle od Casadei.

Getty Images

Skromny kok i delikatny makijaż z podkreśloną niebieską kreską powieką, stanowią subtelne dopełnienie stylizacji.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email