Best Look: Jennifer Lawrence w małej białej Antonio Berardi

Kto jest gwiazdą dzisiejszego BEST LOOK-a? Romantyczna, a jednocześnie bardzo seksowna i nowojorska Jennifer Lawrence. Zobacz jej najnowszą stylizację!

Foto: East News

Lipiec wita nas słońcem i dobrą pogodą, a więc czas na białe, koronkowe sukienki. Nie zawsze muszą przypominać te z szafy hippiski. Koronkowa biel może mieć bardziej wielkomiejski wymiar. Wystarczy spojrzeć na najnowszą stylizację Jennifer Lawrence!

Foto: East News

Gwiazda pojawiła się na ulicach Nowego Jorku, kiedy wybierała się na wernisaż wystawy „The Hugner Games”. Co wybrała na to wyjątkowo artystyczne wydarzenie? Małą białą z kolekcji Resort 2016 Antonio Berardiego.

Nie jest to jednak zwykła mała biała sukienka. Ozdobiona została tkaniną, której faktura przypomina z jednej strony haft richelieu, a z drugiej makramę- dzieło ze sznurków, wyplatane ręcznie bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Gdy przyjrzysz się bliżej tej kreacji, dostrzeżesz w niej misterność, nawiązania do historii mody i przede wszystkim pomysł! Z czym zestawiła tę sukienkę Jennifer Lawrence? Postawiła na nieoczywiste niuanse. Cieliste sandałki Rogera Viviera i biało-czarna geometryczna kopertówka, a do tego kocie okulary z kolekcji Toma Forda. Te klasyczne i bardzo eleganckie dodatki dodały sukience szczypty nowojorskości. Jednak Jennifer Lawrence nie byłaby sobą, gdyby nie złamała tych oczywistości. Tym razem elementem łamiącym był zielony manikiur i pedikiur – totalnie letni kolor, który kojarzy się z beztroskimi wakacjami nastolatki na plaży! Jest więc odrobina poczucia humoru i dużo, dużo wiatru we włosach!

Nieprawidłowy email