Best Look: Jena Malone w sukience Reem Acra

Jena Malone, znana z roli w trylogii “Igrzyska Śmierci” już niedługo zacznie promować trzeci film z serii. Jednak zanim wyruszy w długą trasę promocyjną, aktorka pojawia się na galach i balach w Los Angeles. Bywa, że jednego wieczoru musi wystąpić na dwóch imprezach. Wtedy z pomocą przychodzą kreacje tak spektakularne i uniwersalne, jak czarno - srebrna sukienka Reem Acra.

fot. Getty Images

Jena Malone ma pojawić się w kolejnym filmie o Batmanie. Zanim jednak ta informacja zostanie potwierdzona, będziemy mogli podziwiać aktorkę w kolejnej części trylogii „Igrzyska śmierci”. 29-letnia Amerykanka wciela się w rolę Johanny Mason. Premiera filmu już pod koniec listopada. Lada moment Jena wyruszy więc w trasę promocyjną. Chwilowo bawi jednak w Los Angeles. I tam nie może narzekać na brak zajęć. W Hollywood nie ma dnia bez premiery filmu, promocji książki czy imprezy charytatywnej. Bywa i tak, ze jednego wieczoru trzeba pojawić się w kilku miejscach. Tak jak ostatnio, gdy Jena z promocji książki „The Art of Discovery” musiała pędzić na galę rozdania nagród International Medical Corps.

fot. Getty Images

Malone nie miała czasu na zamianę garderoby. Wybrała więc koktajlową sukienkę od Reem Acra, która idealnie nadawała się zarówno na wieczór autorski, jak i na uroczystą kolację. Czarno – srebrna suknia eksponowała idealnie płaski brzuch Jeny (zdaje się, że treningi przed kolejną częścią „Igrzysk…” są bardzo intensywne). Klasyczny krój zyskał nowoczesny sznyt dzięki przezroczystym i srebrnym wstawkom. Gorsetowa góra świetnie opinała drobniutkie ciało Malone, a rozkloszowany dół za kolana nadawał stylizacji wdzięku i elegancji rodem z lat pięćdziesiątych.

fot. Getty Images

Cekinowe wstawki stanowiły świetny łącznik między sukienką, a metalicznymi dodatkami: dwukolorowymi czółenkami i kopertówką. Krwistoczerwone usta mocno kontrastowały z alabastrową cerą aktorki i płomiennymi, rudymi włosami. Malone udowadnia, że blade jest piękne i nawet posiadaczki włosów w odcieniu młodej marchewki mogą szaleć z kolorami. W końcu na tym polega moda: trzeba znać reguły i łamać je bez oporów ale z ogromną dawką wdzięku. Tego spokojnie możemy uczyć się od Jeny Malone.

fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email