Best Look: Jane Fonda w sukni Vera Wang

Jane Fonda ma 76 lat. I wygląda obłędnie. Dalej chyba nie warto ciągnąć tego wątku, bo można popaść w koszmarne kompleksy. Jeśli macie jednak ochotę zmierzyć się z rzeczywistością, w której kobieta w wieku naszych babć, ma lepszą figurę niż my: zapraszam.

Jane Fonda / fot. Bulls Press

Zanim na świecie pojawiła się Ewa Chodakowska, ba, zanim jej rodzice dowiedzieli się, skąd się biorą dzieci, Jane Fonda uwiodła już całe Hollywood. A gdy uwodzenie jej się znudziło, postanowiła podzielić się sekretem swojej fenomenalnej figury i zaczęła, jedna po drugiej, nagrywać kasety z aerobikiem (kasety VHS, dla tych, którzy nie wiedzą, to bardzo prymitywna wersja VOD czy Netflixa). Grono fanów miała większe niż Mariola Bojarska – Ferenc, Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska razem wzięte. Radośnie machała nogami przyodzianymi w połyskliwe legginsy i grubachne skarpety. I chyba nadal to robi (może nie w skarpetach a stylowym kompleciku Stelli McCartney dla Adidasa?), albo podpisała pakt z diabłem, bo innego wytłumaczenia nie widzę. Jakim cudem, 76-letnia kobieta wygląda tak zniewalająco?! Pytają ją o to wszyscy. Pani Fonda, która od lat jest ambasadorką L’Oreal przyznaje, że to zasługa świetnych kosmetyków, świetnych fachowców (od medycyny estetycznej, nie chirurgii plastycznej, bowiem operacji nie miała nigdy) i… bardzo udanego życia erotycznego. Tak jest, nie dość, że wygląda lepiej od trzydziestolatek, to pewnie uprawia seks milion razy częściej niż one.

Jane Fonda / fot. Bulls Press
Jane Fonda / fot. Bulls Press

Choć w filmach gra rzadko, pozostała ikoną Hollywood. Właśnie z tej okazji odebrała nagrodę AFI za dorobek artystyczny. Statuetkę przyjęła w szytej na zamówienie sukni Very Wang. Tak wygląda prawdziwa klasa: jedwabna suknia, z syrenim dołem, sporym (perfekcyjnym, pozbawionym zmarszczek czy przebarwień) dekoltem. Góra wykonana z czarnego, jedwabnego tiulu doskonale eksponuje to, co trzeba i chowa to, co niekoniecznie warto pokazywać. Półprzezroczyste, długie rękawy nadają sukni bardzo wyrafinowanego charakteru. Biała spódnica z nieco grubszego jedwabnego splotu świetnie układa się na biodrach, podkreśla szczupłą talię aktorki i idealnie ustawia proporcje. Do tego kopertówka Smythson, model ‘Floating Envelope’ i diamenty Chopard warte tyle, ile roczny budżet niewielkiego europejskiego państwa.

Jane Fonda / fot. Bulls Press
Jane Fonda / fot. Bulls Press

Prosty makijaż, delikatnie pofalowane włosy i promienny uśmiech. To jest proszę państwa sekret stylu po siedemdziesiątce (plus oczywiście: seks, kosmetyki i dermatolodzy).

Jane Fonda / fot. Bulls Press
Jane Fonda / fot. Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email