Best Look: Jacqui Ainsley w białej sukni Temperley London

W cyklu BEST LOOK rzadko prezentujemy wam wieczorne, balowe kreacje, jednak dla tej sukni zrobimy wyjątek. To koronkowa kreacja z kolekcji Temperley London, a gwiazdą, która na nią się zdecydowała była Jacqui Ainsley.

Foto: East News

Jacqui Ainsley, świeżo upieczona żona Guya Richie, na premierę „The Man From U.N.C.L.E.” w Londynie wybrała właśnie białą suknię z kolekcji Temperley London. Tym samym przeniosła odrobinę ślubnych inspiracji na czerwony dywan.

Suknia jest naprawdę przepiękna i doskonale wpisuje się w trendy sezonu. Hafty, transparentność, zabudowana góra i lejąca się, długa spódnica – tak w skrócie opisać można tę kreację, która może być inspiracją dla każdej panny młodej. Szczególnie interesująca jest góra sukni. Uszyta z jedwabnej mgiełki, ozdobiona została złotymi, geometrycznymi haftami. Ciekawe jest również wiązanie tej mgiełki w okolicach karku.

Podobne geometryczne hafty i „mgiełkowość” odnajdziemy na spódnicy. Kreacja bowiem stworzona została jak gdyby z dwóch warstw – tej wierzchniej, transparentnej i tej drugiej, przylegającej do ciała białej sukni – tuby z halkową górą.

Foto: East News Jacqui Ainsley best look temperley london

Jest ciekawe i inspirująco. Jacqui Ainsley połączyła suknię ze złotymi dodatkami – liściastą bransoletką i małymi kolczykami. Do całości świetnie też pasował też koczek i grzywka – uroczo, elegancko, a jednocześnie bardzo kobieco. Przy tego typu kreacjach warto odsłonić szyję.

Foto: East News Jacqui Ainsley best look temperley london

Patrząc na Jacqui Ainsley na czerwonym dywanie, pomyślałam, że ta suknia pięknie wyglądałaby na ślubnym kobiercu. A może z tego wystąpienia gwiazdy zaczerpnąć też inspirację do szafy naszego mężczyzny? Guy Richie wygląda świetnie! Jeśli do tego dodać kultowy skuter w stylu vintage, mamy obrazek idealny! Może zamiast białej limuzyny czy konnego zaprzęgu wybrać na ślub... SKUTER? Co wy na to?

Nieprawidłowy email