Best Look: Iman w Balmain

Dojrzałe kobiety nie powinny bać się odważnych krojów i kolorów w swoich stylizacjach. Iman udowadnia, że odważne kreacje nie są zarezerwowane wyłącznie dla nastolatek!

Iman w Balmain / Getty Images

Modelka pojawiła się na gali amfAR, zorganizowanej 11 lutego w Nowym Jorku. Wśród wielu świeżych twarzy show-biznesu można było wypatrzeć także sporo zasłużonych i doświadczonych gwiazd. Wśród nich bez wątpienia błyszczała ona! Gdyby nie powszechnie znana data urodzenia, nikt by nie uwierzył, że była modelka w tym roku skończy 60 lat!

Iman w Balmain / Getty Images

To tylko po części zasługa umiejętnie dobranej stylizacji. Na tę okazję Iman wybrała pasiasty komplet z wiosennej kolekcji Balmain. Warto zwrócić uwagę na ciekawe okrycie imitujące marynarkę, które w rzeczywistości jest peleryną. Uwielbiam tak bezpretensjonalne innowacje, które pozwalają wierzyć, że w modzie jeszcze nie wszystko zostało wymyślone.

Iman w Balmain / Getty Images

Iman została wierna wybiegowemu lookowi i swoją stylizację również uzupełniła szerokim pasem w talii. Małe, czarne puzderko ze złotym zapięciem doskonale wtopiło się w stylizację. Szerokie nogawki spodni niestety nie pozwalają nam odkryć, jakie buty wybrała Iman.

Iman w Balmain / Getty Images

Blade usta doskonale współgrają z ciemnym smoky eye. Uwielbiam, gdy dojrzałe kobiety dumnie prezentują swoje długie włosy. Uważam, że kucyk Iman jest niezwykle elegancki. Nie trzeba ścinać włosów wraz ze wzrostem metryki!

Iman w Balmain / Getty Images

Nieprawidłowy email