Best Look: Hilary Duff w komplecie Jonathan Simkhai

O Hilary Duff zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jej turkusowych włosów i nowego projektu: „Younger”. To serial produkowany przez Darrena Stara, producenta „Seksu w wielkim mieście”. Promując serial Duff zawitała na plan programu „Extra” w miasteczku wytwórni Universal. Ubrana w biały top i obcisłą, bandażową spódnicę Jonathana Simkhai wyglądała genialnie!

fot. Bulls Press

„Extra” to jeden z najpopularniejszych programów o celebrytach i show biznesie w amerykańskiej telewizji. Na jego planie pojawiła się niedawno Hilary Duff, która promuje serial „Younger”. Aktorka liczy, że produkowany przez Darrena Stara program zyska status kultowego, jak inne jego produkcje: „Melrose Place” czy „Seks w wielkim mieście”.

fot. Bulls Press

Duff pojawiła się w studio Universal w Hollywood ubrana bardzo stosownie do okazji. Idealnie dopasowany, krótki biały top i genialna bandażowa spódnica w kolorze gołębiej szarości to zestaw, który może kopiować każda z nas. Połączenie czystej bieli i rozmytej szarości to genialna propozycja dla tych, którzy dopiero oswajają się z pastelami. Jest eleganckie, świeże i młodzieńcze.

fot. Bulls Press

Bandażowa, szara spódnica ołówkowa to projekt Jonathana Simkhai. Spódnica doskonale podkreśla sylwetkę Hilary, eksponując jej zgrabne nogi i seksowną pupę. To model, który równie dobrze wygląda na bardzo szczupłych dziewczynach, jak i tych o pełniejszych kształtach, jak siostry Kardashian. Hilary należy pochwalić za idealnie dobrane proporcje i wysmakowane dodatki – delikatne sandałki na wysokim obcasie wydłużają i wysmuklają nogi, ale nie dominują nad całością stylizacji.

fot. Bulls Press

Jestem absolutną fanką turkusowych włosów Hilary, dlatego z lekkim smutkiem obserwuję, jak kosmyki gwiazdy tracą swój wystrzałowy kolor i z turkusowych robią się szaro – zielone. Chyba czas na wizytę u kolorysty i aplikację kolejnej porcji energetycznego turkusu!

Tematy:

Nieprawidłowy email