Best Look: Gwyneth Paltrow w sukience Roland Mouret

Gwyneth Paltrow raczej nie rozpacza po rozpadzie swojego małżeństwa. Aktorka i matka dwójki dzieci wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Zdaje się, że mordercze treningi z Tracy Anderson i ścisła dieta tak zaprzątają jej głowę, że nie ma czasu myśleć o byłym mężu. I dobrze.

fot. Getty Images

Gwyneth Paltrow pojawiła się na zamkniętym wernisażu wystawy kostiumów filmowych, organizowanym przez Akademię Filmową w Los Angeles. Paltrow, laureatka Oscara, sama jest członkinią Akademii. Wraz z setkami innych aktorów, reżyserów i scenarzystów decyduje, kto otrzyma nominacje i statuetki.

fot. Getty Images

Na środowej imprezie Gwyneth zaprezentowała się w białej sukience z wiosennej kolekcji Rolanda Moureta, model „Betley”. To miła odmiana po ciągu małych czarnych, jaką ostatnio zaserwowała nam aktorka. W bieli wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej nowocześnie. Całe szczęście Paltrow doskonale wie, jakie fasony najlepiej eksponują jej idealne nogi i zgrabne pośladki i nie stara się ich ukryć.

fot. Getty Images

Sukienka była idealnie skrojona, podkreślała szczupłą talię aktorki i idealnie prostą, pełną gracji sylwetkę. Wstawki z niebieskiej siatki nadawały kreacji bardzo nowoczesnego sznytu, a długość sprawiała, że proporcje Paltrow są jeszcze bardziej idealne (o ile to w ogóle możliwe).

fot. Getty Images

Biało-czarne sandały Paul Andrew, model ‘Tempest’ bardzo przykuwają uwagę, ale udaje im się nie przyćmić blasku sukienki. Są idealne. Tutaj nie potrzeba żadnych dodatków. Wystarczą idealnie proste włosy, opalone jędrne ciało i obłędnie niebieskie oczy. Która z nas nie chciałaby tak wyglądać?

fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email