Best Look: Gosia Kożuchowska w płaszczu Aryton

W jak doskonały sposób dobrze skrojony płaszcz może zastąpić marynarkę przekonaliśmy się, patrząc na Małgorzatę Kożuchowską, która w czwartkowy wieczór pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej.

mwmedia

Małgorzata Kożuchowska na ten wieczór wybrała biały płaszcz z kolekcji Aryton. Natomiast spod płaszcza wystawały szare spodnie Łukasza Jemioła.

mwmedia

Najbardziej błyszczącym dodatkiem całej stylizacji były kryształowe szpilki, których z pewnością nie powstydziłby się sam Kopciuszek, z kolekcji DSquared2.

mwmedia

Kropką nad i całej stylizacji była mała przezroczysta torebeczka zdobiona koralowymi kamieniami z kolekcji Shourouk, którą można kupić w atelier Gosi Baczyńskiej.

www.gosiabaczynska.com
mwmedia

W makijażu Małgorzata Kożuchowska postawiła na minimalizm, akcentując jedynie swoją kobiecość i ożywiając całą stylizację czerwoną szminką.

mwmedia

Całość wyglądała świeżo i niezwykle elegancko, a przy tym jednocześnie bardzo seksownie, bo poły płaszcza odsłaniały zmysłowy dekolt aktorki, zmuszając gości obecnych na pokazie do zadawania sobie pytań w myślach: Czy Małgorzata Kożuchowska miała coś oprócz bielizny pod spodem..?

mwmedia

A Wy jak sądzicie..?

mwmedia

Tematy:

Nieprawidłowy email