BEST LOOK: Giovanna Battaglia w Dolce&Gabbana i Celine

Ubierasz się jak Włoszka – to zdanie to komplement, bo Włoszki modę i dobry gust mają we krwi! Nie urodziłam się pod błękitnym niebem Florencji? Nie szkodzi! Ucz się stylu od najlepszych! Na przykład od Giovanny Battagli. Oto jedna z jej najciekawszych stylizacji z wrześniowego Milan Fashion Week!

EAST NEWS

Giovanna Battaglia, jak wiele trendsetterek, które przyjechały we wrześniu do Mediolanu na wielkie święto mody, wyznaje prostą zasadę: Jeśli dostałaś zaproszenie na pokaz, ubierz się na niego w stylu danego projektanta. Szczególnie, jeśli siedzisz w pierwszym rzędzie!

Jak więc mogła wyglądać jej stylizacja, w której włoska gwiazda mody wybrała się na pokaz Dolce&Gabbana? Giovanna Battaglia tego dnia zamieniła się w prawdziwą Sycylijkę!

EAST NEWS
EAST NEWS

Giovanna Battaglia, która uwielbia modowe kompilacje, połączyła granatową jedwabną bluzkę Celine z pointową spódnicą z kolekcji Dolce&Gabbana. Cała stylizacja utrzymana była w kolorach ciemnego błękitu i złota, stąd pomysł na „dopięcie stylizacji” żółtą szpilką. Do tego przeciwsłoneczne okulary (obowiązkowy dodatek niemal każdej trendsetterki – nawet jeśli nie świeci słońce!) i czarna szkatułka, przypominająca szlachetny kamień.

EAST NEWS

Kropką nad i był naturalny makijaż i kobieca fryzura idealnie wpisująca się w stylizację rodem z Sycylii.

Co Giovanna Battaglia trzyma w dłoni, oprócz torebki? – z pewnością zapyta niejedna z Was, przyglądając się uważnie zdjęciom z Milan Fashion Week.

EAST NEWS
EAST NEWS

A to naszyjnik XXL z kolekcji Marni. W zależności od zdjęcia, naszyjnik raz pojawia się na szyi gwiazdy, a raz w jej dłoni. Moim zdaniem idealnie dopełnia całość i jest prawdziwą perełką w tej mozaice wzorów i kolorów! Zdecydowanie wolę wersję „na szyi”!

EAST NEWS

Podsumowując, oto kilka inspiracji, które przyszły mi do głowy, analizując stylizację Giovanny Battagli:

CHCESZ UBIERAĆ SIĘ JAK WŁOSZKA?

Po pierwsze: mieszaj – wzory, kolory, projektantów!

Po drugie: nie bój się kolorów! Wybierz jeden lub dwa dominujące i do nich dobieraj dodatki i kolejne elementy stylizacji.

Po trzecie, noś przeciwsłoneczne okulary – nawet jeśli nie świecie słońce!

Po czwarte, ubieraj się kobieco! Sukienka i spódnica to podstawa Twojej szafy!

Po piąte, uwodź i czaruj uśmiechem! W końcu, La Vita e Dolce!

A Ty, co sądzisz o stylizacji włoskiej gwiazdy mody?

Tematy:

Nieprawidłowy email