Best Look: Florence Welch w Valentino

Wełniany płaszcz w kolorze munduru polskiego żołnierza, haftowany w kolorowe kwiaty oraz motyle – to sen szalonego projektanta? Nie, to rzeczywistość! Właśnie taki płaszcz znajdziesz w kolekcji Valentino Pre-Fall 2014 i właśnie on przypadł do gustu słynnej ikonie stylu Florence Welch.

Florence Welch

Florence Welch pojawiła się w nim na paryskim pokazie Valentino haute couture spring 2014. Ze względu na okazję mogła wybrać coś bardziej wiosennego (jak zrobiła to na przykład Clotilde Courau), ale ostatecznie zdecydowała się na stylizację bardziej adekwatną do… pogody.

Florence Welch
Florence Welch

– Florence wygląda obłędnie! – czytamy na zagranicznych forach poświęconych modzie gwiazd. Ja podpisuję się pod tym komentarzem w 100%!

Florence Welch

Nietuzinkowo, ciekawie, a jednocześnie elegancko – tak w skrócie podsumować można stylizację Florence Welch.

Ta stylizacja to gra kolorów. Oliwkowy odcień całej kreacji idealnie współgra z kolorem oczu gwiazdy. Z drugiej strony tworzy kontrast z czerwienią włosów i rudych botków.

Florence Welch
Florence Welch

Pod oliwkowym płaszczem zestaw, który – jestem przekonana – będzie pojawiać się na ulicach coraz częściej: koszulowa bluzka i szerokie spodnie kończące się nad kostką. Ten krój spodni to prawdziwy hit nadchodzącego sezonu!

Florence Welch

Kropką nad i jest naturalna twarz piosenkarki, nie skalana ani gramem makijażu! Odważny krok, który w przypadku Florence Welch się opłacił! Gwiazda wygląda bardzo ciekawie, artystycznie i... parysko! Ciekawe jak zaprezentuje się podczas koncertu w Warszawie na Orange Warsaw Festival? Flo zagra w Polsce już 14 czerwca!

Florence Welch
Florence Welch

Tematy:

Nieprawidłowy email