Best Look: Eva Mendes w New York & Co.

Eva Mendes, podobnie jak wiele gwiazd show-biznesu, próbuje sił w świecie mody. Aktorka zaprojektowała ostatnio kolekcję ubrań dla marki New York & Company. Kolekcja inspirowana jest stylem lat 50-tych, ale na Evie Mendes wygląda bardzo nowocześnie. Mamy na to dowód. Nasz dzisiejszy best look!

BullsPress

– Myśl na różowo, ale nie noś różowego – radzi Karl Lagerfeld. Eva Mendes nie posłuchała jednak słynnego dyktatora mody. Została przyłapana przez paparazzi w pudrowym płaszczyku i słodkiej sukience zdobionej różami.

BullsPress

Okazją było nagranie programu Good Morning America, a także premiera limitowanej kolekcji ubrań New York & Company, sygnowanych jej nazwiskiem.

BullsPress

To właśnie z tej kolekcji pochodzą różowe elementy stylizacji. Pastelowy płaszczyk z kaszmiru to kwintesencja prostoty i elegancji.

Natomiast różana sukienka z rozkloszowaną spódnicą to projekt, który zrodził się w głowie Evy Mendes po obejrzeniu tkanin z połowy ubiegłego wieku.

EAST NEWS

Modnie zawiązana na głowie chusta to egzotyczny, a jednocześnie bardzo dziewczęcy element stylizacji.

BullsPress

Słodkiej pannie vintage odrobinę szyku dodały szpilki Christiana Louboutina oraz okulary Vogue.

BullsPress

Warto wspomnieć, że Eva Mendes nieco inaczej wyglądała zmierzając do telewizyjnego studia, a inaczej z niego wychodząc. Tuż po programie na szyi aktorki pojawił się duży srebrny naszyjnik (również z kolekcji Eva Mendes for New York & Company). Zniknęła też kraciasta chusta.

BullsPress

Niezależnie od zmiany w dodatkach, różowa stylizacji Evy Mendes bardzo przypadła nam do gustu. Jesteśmy przekonani, że każda dziewczyna w takim zestawie wyglądałaby bardzo kobieco, a do tego modnie, bo… (jak z pewnością mogliście przeczytać już na VU MAG) pudrowy róż to jeden z najmodniejszych kolorów sezonu!

Tematy:

Nieprawidłowy email