Best Look: Eugenia Silva w Delpozo

Są takie stylizacje, od których trudno oderwać wzrok. Tak jest w przypadku Eugenii Silvy i jej przepięknej, malinowej sukni z kolekcji hiszpańskiego projektanta Delpozo!

Getty Images

Eugenia Silva – hiszpańska modelka i dziennikarka modowa pojawiła się na czerwonym (a właściwie różowym) dywanie w związku z rozdaniem Yo Dona Awards w Madrycie.

Getty Images

W ten wyjątkowy wieczór postawiła na modę lokalnego projektanta – Delpozo. Moim zdaniem – choć stylizacja jest dość oryginalna, Eugenia Silva była najlepiej ubraną gwiazdą imprezy!

Ta malinowa suknia pochodzi z letniej kolekcji projektanta, który postanowił zestawić ze sobą szyfonowy asymetryczny top z rozkloszowaną, kwiecistą spódnicą w stylu flamenco. Co ciekawe, ta kreacja to nie jest bluzka i spódnica, ale sukienka. To dzięki temu tak idealnie układa się na sylwetce.

Getty Images

Każdy element tej kreacji wzbudza moją zazdrość i zachwyt! Po pierwsze kolor, który wydobywa urodę modelki i idealnie podkreśla jej karnację. Po drugiej, krój. Łączy on w sobie elementy typowe dla szafy hiszpańskiej kobiety (kwiaty, falbany, dużo materiału) z nowoczesnym krawiectwem z najwyższej półki.

Getty Images

Cała wiosenno-letnia kolekcja Delpozo robi wrażenie! Jest niesamowicie kobieca, a z drugiej strony oparta na mocnych, awangardowych konstrukcjach. Obszernymi spódnicami nawiązuje do hiszpańskiej mody dworskiej sprzed wieków. Tkaninami i kolorami do najnowszych kolekcji chociażby Rafa Simonsa.

Getty Images

Wróćmy jednak do stylizacji Eugenii Silvy. Całość dopełniają futurystyczne, metaliczne sandały również z letniej kolekcji Delpozo oraz klasyczne diamentowe kolczyki-łezki.

Getty Images
Getty Images

Do tego włosy spięte w hiszpański koczek oraz mocny, graficzny makijaż oka. Eugenia Silva postanowiła pomalować usta w kolorze maliny, w ten sposób dopełniając całą stylizację.

Getty Images

Ktoś może powie, że to nie jest suknia idealna na czerwony dywan, ale ja jestem po prostu nią zauroczona. Eugenia Silva zaryzykowała i wygrała. Jest dynamiczne, kobieco, zjawiskowo! Dzięki tej jednej stylizacji przeniosłam się do innego świata, pełnego kolorów, pachnących kwiatów i słonecznej, wakacyjnej energii. Cudownie!

Tematy:

Nieprawidłowy email