BEST LOOK: Emma Stone w Sandro

Emma Stone wciąż zaskakuje! Po przepięknej, zielonej sukni z kolekcji Valentino, sięga po totalnie casualowy zestaw, ale nawet w zwykłych dresowych spodniach wygląda świetnie! Jak ona to robi???

BullsPress

Emma Stone na wakacjach w Włoszech? Niekonieczne, jej pobyt związany jest z promocją filmu „Birdman”. Kilka dni temu zachwycaliśmy się jej ciemnozieloną suknią Valentino, którą wybrała na czerwony dywan Festiwalu Filmowego w Wenecji. Teraz moją uwagę znów zwróciła jej stylizacja. Choć czarna bluzka i dresowe spodnie to zupełnie inna bajka!

Dlaczego dresowe spodnie znalazły się w BEST LOOK-u?! – ktoś może zapyta. Owszem, większość stylizacji, w których podstawą są tego typu spodnie, omijam szerokim łukiem. Jednak dla Emmy Stone zrobię wyjątek. Po pierwsze dlatego, że nie są to zwykłe dresowe spodnie, a rozszerzane w okolicach uda cygaretki, zapinane na dole na zamek błyskawiczny (aby dopasowywały się do nogi na całej długości). Po drugie, są świetnie skrojone (mają nawet czarną podszewkę) i daleko im do typowych dresów-domówek. Po trzecie wreszcie, Emma Stone postanowiła połączyć je ze szpilkami!! Nie każda gwiazda odważyłaby się na coś takiego! Nie każdej przyszłoby to w ogóle do głowy! I tym modowym eksperymentem zdobyła moje serce!

BullsPress

Zarówno bluzka jak i spodnie pochodzą z kolekcji francuskiej marki Sandro. Ten prosty zestaw gwiazda postanowiła połączyć z ekstrawaganckimi szpilkami z kolekcji Aquazzura. Patrząc na aktorkę, mam wrażenie, że właśnie od tych kolorowych szpilek z kropką modnego kobaltu, Emma Stone zaczęła budowę całej stylizacji.

BullsPress
BullsPress

KRÓLEWSKI NIEBIESKI, OLIWKA, KARDYNALSKA CZERWIEŃ - ZOBACZ NAJMODNIEJSZE KOLORY JESIENI 2014!

BullsPress
BullsPress

Modowy eksperyment wyszedł na piątkę z plusem! Jest elegancko, z pewnością wygodnie, a jednocześnie bardzo wakacyjne. Właśnie z tego typu stylizacjami świetnie komponuje się jej nowa, dziewczęca fryzura. Jeśli dodamy do tego przeciwsłoneczne okulary i ten szeroki uśmiech, mamy BEST LOOK idealny!

BullsPress

Niebanalny, zaskakujący i inspirujący, a w dodatku naprawdę dla każdego – niezależnie od wieku i rozmiaru! Do wypróbowania nie tylko na weekend!

BullsPress

Tematy:

Nieprawidłowy email