Best Look: Emma Roberts na sportowo

Moda jest po to, by się nią bawić. Doskonale wie o tym Emma Roberts, która pojawiła się w koszulce z nadrukiem przypominającym paczkę papierosów i pewnym wymownym hasłem.

NewsPix

Emma Roberts jak na młodą kobietę przystało, lubi bawić się modą. Jej ostatnia stylizacja przykuła uwagę modowych magazynów, głównie ze względu na pomysłowy t-shirt. Ciekawe, czy siostrzenica Julii Roberts zdawała sobie sprawę z reakcji, jakie wzbudzi jej ubiór.

NewsPix

Z daleka można było odnieść wrażenie, że Emma reklamuje popularną firmę tytoniową, jednak z bliska okazało się, że stylizowany na paczkę papierosów symbol opatrzony jest opisem „More Boys” („więcej chłopców”). Zagraniczne media od razu zaczęły spekulować, czy ten przekaz oznacza zakończenie związku z Evanem Petersem. Na szczęście na palcu Emmy wciąż widnieje zaręczynowy pierścionek, a młodziutka aktorka widocznie tylko chciała zabawić się modą. Do „kontrowersyjnej” koszulki Emma dobrała czarne, poszarpane rurki z podwiniętymi nogawkami.

NewsPix

ROCKOWA STYLIZACJA TO NIC PROSTSZEGO! WYSTARCZY CI 20 MINUT! [URL=http://vumag.pl/fashion-diary/fashion-diary-rockowa-ola-na-koncercie-kings-of-leon,63185.html]ZOBACZ, JAK ROBI TO OLA!

Swoją stylizację Emma uzupełniła praktycznymi dodatkami: plecakiem marki Louis Vuitton oraz okularami przeciwsłonecznymi typu awiator marki Ray Ban.

NewsPix

Kilka dni temu aktorka zdecydowała się na poważną zmianę w swoim wyglądzie – Emma zrezygnowała z głębokiego brązu i przefarbowała włosy na blond.

NewsPix

Tematy:

Nieprawidłowy email