Best Look: Emily Ratajkowsky w kobalcie Davida Komy

Czerń, biel i czerwień – to kolory, które zwykle kojarzą nam się z seksownymi kreacjami gwiazd. Okazuje się jednak, że równie seksowny może być kobalt. Zobacz, jak nosi go Emily Ratajkowski!

Foto: Getty Images

Emily Ratajkowsky była jedną z gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie w związku z premierą „We Are Your Friends” w londyńskim kinie Ritzy Brixton.

Foto: Getty Images Emily Ratajkowsky w David Koma

Co na tę szczególną okazję wybrała gwiazda? To kreacja z jesiennej kolekcji Davida Komy. Sukienka ma bardzo nowoczesną, kontrukcyjną formę. Zabudowana na górze odsłania zgrabne ramiona aktorki. Długość do połowy łydki, dzięki głębokiemu rozporkowi odsłania zgrabne nogi, a delikatne wcięcie w talii „ustawia” proporcje.

Sukienka jest świetnie skrojona i ma ciekawy krój, ale jest w niej coś jeszcze. To, co najbardziej przykuwa wzrok to „pas” naszytych na kreację kobaltowych cekinów i kamieni. Ich kolor, blask i dynamizm hipnotyzuje i oczarowuje!

Foto: Getty Images Emily Ratajkowsky w David Koma

Tak bogato zdobiona suknia nie wymaga wyrazistych dodatków czy biżuterii. Emily Ratajkowski postawiła więc na małą, czarną szkatułkę i z kolekcji Monique Lhuillier oraz czarne sandałki Giuseppe Zanotti.

Foto: Getty Images Emily Ratajkowsky w David Koma

Kropką nad i jest wieczorowy makijaż gwiazd z akcentem na mocne smoky eyes.

Tematy:

Nieprawidłowy email