Best Look: Emily Ratajkowski i frędzle Balmain

Są stylizacje, które przenosimy jeden do jednego do naszych własnych szaf, są takie, które stają się inspiracją,  a są i takie, które po prostu nam się podobają i kropka. Tak jest w przypadku Emily Ratajkowski. Zobaczcie jej boską frędzlomanię!

Foto: East News

Emily Ratajkowski była jedną z gwiazd zaproszonych na premierę filmu „We Are Your Friends” do francuskiego Kinepolis. Co wybrała na tę okazję? Coś magicznego, coś migoczącego, coś francuskiego!

Foto: East News

Ta turkusowa frędzelkowa kreacja pochodzi z kolekcji Balmain Pre-Fall 2015. Przypomina nam kreacje gwiazd disco z lat siedemdziesiątych, które w sumie miały jedno nadrzędne zadanie: robić wrażenie. Ważne było również, aby mieniły się w blaskach reflektorów i ruszały w rytmie muzyki. To wszystko ma również mini sukienka Emily Ratajkowski. Talię podkreśla pas XXL, który dodaje całości nowoczesnego, futurystycznego charakteru.

Spod wirujących frędzli widać tylko długie, naprawdę bardzo długie nogi gwiazdy. Ostatnim elementem stylizacji są czarno-złote sandałki Giuseppe Zanotti. Do tego kolczyki. Duże złote kółka także nawiązują do dyskotekowej biżuterii sprzed kilku dekad. Jest jednak mała różnica. Fryzura Emily!

Foto: East News

Frędzelkowe kreacje w latach siedemdziesiątych łączoną z afro. Tymczasem Emily Ratajkowski – jak gdyby w kontraście do „ruchliwej kreacji” – maksymalnie wyprostowała i wygładziła włosy. Poszczególne pasma wyglądają jak frędzle na sukience i jest to naprawdę ciekawy efekt!

Tematy:

Nieprawidłowy email