Best Look: Emily Blunt w sukience Dolce&Gabbana

Pojawiają się co roku, wciąż traktowane jako jeden z najgorętszych trendów sezonu, a mimo to nigdy się nie znudzą! Mowa oczywiście o kwiatach, które polubiła również Emily Blunt.

BullsPress

Emily Blunt w piątkowy poranej pojawiła się przed studiem telewizji ABC na Times Square w Nowym Jorku. Powodem była wizyta aktorki w programie Good Morning America i promocja najnowszego filmu z jej udziałem – Edge of Tomorrow.

Co na spotkanie z nowojorskimi fanami i telewidziami ABC wybrała gwiazda? To kwiecista sukienka z wiosennej kolekcji Dolce&Gabbana!

BullsPress

W trapezowej koktajlowej kreacji, dopasowanej w okolicach talii, Emily Blunt wyglądała nieziemsko! Jej sycyliska sukienka, zdobiona malowanymi kwiatami, mocno kontrastowała z szarością Nowego Jorku.

BullsPress

Sam kształt sukienki przypominał kreacje z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, ale długość do kolan to pomysł czasów nam współczesnych. Sukienka idealnie buduje proporcje, podkreśla atuty gwiazdy (wąską talię i ładne nogi). Czaruje fakturą materiału i kwiecistymi malowidłami.

BullsPress

Jeśli dodamy do tego naturalnie rozpuszczone włosy (tak właśnie zrobiła Emily Blunt) i fuksjowe sandałki.

BullsPress
BullsPress

Być może ta kwiecista stylizacja nie jest zbyt oryginalna, ale z pewnością jest jedną z najbardziej kobiecych i romantycznych, jakie widziałam ostatnio. Przypomniała mi, że mamy lato! Jedyną porę roku, gdy wszystkie kwiecistości, kolory i wzory są dozwolone! Cieszmy się tym i korzystajmy do woli!

BullsPress

Nieprawidłowy email