Best Look: Elle Macpherson w spodniach Rebecca Minkoff

Ma świetne ciało, doskonały gust i czarujący uśmiech. Elle Macpherson – jedna z najsłynniejszych modelek lat osiemdziesiątych, właśnie kończy pół wieku. Jak wygląda dzisiaj? Genialnie!

EastNews

Elle Macpherson była gościem programu Lorraine Live. W jakiej stylizacji pojawiła się na ulicach Londynu? Pasującej do londyńskiej pogody… szarej! Jednak nie jest to zestaw w stylu szarej myszki. Wszystko dzięki spektakularnym spodniom marki Rebecca Minkoff, które dowodzą, że pięćdziesięcioletnia Elle Macpherson czuje się jak nastolatka!

EastNews

Prosto, szaro, a jednocześnie błyskotliwie, elegancko i w stylu glamour. Najnowsza stylizacja Elle Macpherson dowodzi, że naprawdę nie trzeba wiele kombinować, by wyglądać świetnie!

EastNews

Co miała na sobie Elle Macpherson tuż przed wejściem do studia Lorraine Live? Szara bluza w ciągu ostatnich kilku sezonów urosła do rangi ikony. Jest czymś w rodzaju małej czarnej czy jeansów. Po prostu musisz mieć ją w swojej szafie!

EastNews

Ten klasyk gatunku Elle Macpherson połączyła z genialnymi spodniami z kolekcji Rebecca Minkoff. Każdy, kto choć trochę śledzi stylizacje Elle Macpherson, z pewnością zauważył, że srebro to jeden z ulubionych kolorów gwiazdy.

EastNews

Nie mogło być inaczej. Na świętowanie swojego półwiecza wybrała więc srebro!

Zwróć uwagę na seksowne pośladki. Cóż… niejedna trzydziesta pozazdrościłaby jej tych „krągłości”, a w tych spodniach wyglądają naprawdę świetnie!

EastNews

Kropką nad i były czarne sandałki, które dodały całej stylizacji lekkości, oraz przeciwsłoneczne okulary z kolekcji Celine.

EastNews

Do tego naturalne, rozpuszczone blond włosy i delikatny makijaż. Połączenie prostoty, wygody i odrobiny stylu glamour w postaci srebrnych spodni. Pomysł na casualową stylizację dla kobiet w każdym wieku! Przesłanie na dziś? Oto kwintesencja dzisiejszego BEST LOOK-a:

– Oczywiście oświetlenie i świetny make są bardzo ważne – żartowała w programie Elle Macpherson. – Jednak dziś dla mnie nie jest aż tak ważne, jak wyglądam, a bardziej jak się czuję. Jeśli czuję się dobrze, czuję siłę i moc we mnie samej, nie ma innej możliwości. Muszę wyglądać świetnie!

Tematy:

Nieprawidłowy email