BEST LOOK: Eddie Redmayne w garniturze Hardy Amies

Eddie Redmayne to moim zdaniem jeden z najlepiej ubranych aktorów ostatnich lat. Ma w sobie wdzięk i klasę angielskiego dżentelmena, a jak na historyka sztuki w wykształcenia przystało jest wrażliwy na estetyczne niuanse. Naprawdę w ostatnich miesiącach nie miał żadnej modowej wpadki, a jedną z jego ostatnich, po prostu świetnych stylizacji była ta z londyńskiej premiery „Teorii wszystkiego”.

Getty Images/EAST NEWS

Eddiego Redmayne’a po prostu nie mogło zabraknąć na tej premierze. Do kina wchodził właśnie film opowiadający losy słynnego naukowca Stephena Hawkinga, a on grał jego rolę.

Getty Images
EAST NEWS

Co na ten wieczór wybrał gwiazdor? Kraciasty garnitur z kolekcji legendarnego londyńskiego domu mody Hardy Amies! Stylem przypominał on garnitury z lat sześćdziesiątych. Dopasowane do ciała marynarki i spodnie o wąskich nogawkach - takie zestawy zwykle wybiera szczupły Eddie Redmayne i doskonale wie, co robi. Jednak tym razem urzekł mnie nie tylko krój, ale również detal tkaniny, z której uszyto garnitur.

Getty Images

Kratka to wzór, którzy rzadko widujemy na czerwonych dywanach, a szkoda! Nie jest tak nudna jak czerń czy szarość, a przy tym równie elegancka. Kolor garnituru nawiązuje do jednego z najbardziej modnych odcieni sezonu jesień-zima 2014/15, czyli królewskiego błękitu.

Getty Images
Getty Images

Do tego klasyczna, biała koszula i grafitowy, wąski krawat w stylu najlepszych modowych lat The Beatles. Kropką nad i są czarne buty z połyskiem. I cóż jeszcze... najlepiej z męskim garniturem komponuje się uśmiech i... piękna kobieta u boku. Spójrz na świeżo upieczoną żonę Eddiego Redmayne'a - Hannah Bagshawe!

Getty Images

Podsumowując, szukasz sposobu na to, jak odświeżyć szafę swojego chłopaka, męża lub brata? Szykujesz się do karnawałowej imprezy lub studniówki i chciałabyś znaleźć coś naprawdę fajnego dla tej drugiej połówki? Szukasz czegoś nietypowego dla ukochanego na ślubny kobierzec? POSTAW NA KRATKĘ JAK EDDIE REDMAYNE! I tu jedna uwaga. Drobną kratkę wybieraj z rozwagą, bo jeśli ma być to kreacja „do aparatu lub kamery” może interferować!

EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email