Best Look: Dominika Kulczyk w kombinezonie Valentino

Dominika Kulczyk przyjaźni się od lat z Tomaszem Ossolińskim. Dlatego nie mogło jej zabraknąć na premierze filmu o projektancie: „Tomasz Ossoliński. Before the show.” O dziwo, Kulczyk pojawiła się nie w kreacji Ossolińskiego, a w koronkowym kombinezonie Valentino.

mwmedia

Dominika Kulczyk od dawna przyjaźni się z Tomaszem Ossolińskim. Po jej rozwodzie z Janem Lubomirskim plotkarskie portale usiłowały nawet z przyjaźni zrobić miłość. Jednak Dominika za każdym razem, z uśmiechem, ale stanowczo zaprzeczała tym plotkom. Natomiast styl Dominiki Kulczyk nie budzi żadnych wątpliwości. Na poniedziałkowej imprezie wyglądała bezbłędnie. Czy wybór kombinezonu Valentino z żółtej koronki doradził jej Ossoliński? Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że Dominika często radzi się przyjaciela w kwestiach ubioru.

Dominika Kulczyk w kombinezonie Valentino / fot. MW Media

Żółty, koronkowy kombinezon Valentino świetnie podkreślał opaleniznę Dominiki Kulczyk. Króciutkie nogawki eksponowały zgrabne nogi bizneswoman. Jednak Kulczyk doskonale wie, że gdy coś się odkrywa, coś trzeba zakryć. Stąd długie rękawy i zabudowany dekolt. Absolutnie genialna kreacja na premierę filmową. Do tego kopertówka również z włoskiego domu mody i prześliczne, czarne szpilki Gianvito Rossi, z czarnej siateczki, na 10-cm obcasie, o trójkątnych, zamszowych noskach.

Dominika Kulczyk w kombinezonie Valentino / fot. MW Media

Makijaż i fryzura? Pierwsza klasa. Nonszalancki kucyk, grzywka opadająca na oczy, która nadawała buzi rockowej tajemniczości, mocno podkreślone oczy i kości policzkowe muśnięte bronzerem. Efekt bardzo świeży, nowoczesny i naturalny.

Tematy:

Nieprawidłowy email