Best Look: Diane Kruger w komplecie Chanel

Diane Kruger od lat jest twarzą Chanel i konsekwentnie nosi ubrania projektu Karla Lagerfelda na wszelkie oficjalne imprezy. Niemiecka aktorka po raz kolejny zaprezentowała nienaganną stylizację i udowodniła, że czarno-białe printy nigdy nie wychodzą z mody.

Diane Kruger / Getty Images

Diane Kruger jest jedną z niewielu kobiet, które mogą się nazywać przyjaciółkami Karla Lagerfelda. Muza, twarz marki [url= http://vumag.pl/marki/kategoria,moda,661/marka,chanel,68.html]Chanel od kilku sezonów pokazuje się tylko w ubraniach projektu ekscentrycznego Niemca. Tak samo było na imprezie z okazji Złotych Globów organizowanej przez W Magazine. Na oficjalnym lunchu aktorka pojawiła się sama -- najwyraźniej Joshua Jackson miał w tym czasie inne zobowiązania. Organizowana w Los Angeles impreza była pretekstem do zaprezentowania nieco bardziej swobodnej, ale nadal niesamowicie stylowej kreacji.

Diane Kruger / Getty Images

Kruger wybrała zestaw sweterek i długa, rozkloszowana spódnica w kolorach czerni i bieli. Biała góra ozdobiona czarnymi kokardkami i dół w odwróconych kolorach wyglądają bardzo elegancko a jednocześnie — młodo. Ale uwaga, to propozycja tylko dla wysokich dziewczyn, o nienagannej figurze. Wystarczy kilka kilo więcej, a szeroka spódnica sprawi, że będziemy wyglądać ciężko i przysadziście.

Diane Kruger / Getty Images

Decydując się na spódnicę i sweterek w kokardkowy deseń, aktorka wiedziała, że akcesoria musi ograniczyć do minimum. Wystarczyła mała, prostokątna torebeczka od Chanel i prześliczne, delikatne, zamszowe sandałki od Alexandre Birmana. Aktorka nie zapomniała też o perfekcyjnym pedikiurze: czerwone paznokcie u stóp są jedynym akcentem kolorystycznym stylizacji. Nawet makijaż jest w kolorze nude. Biżuterię zastąpił malutki zegarek na skórzanym pasku. Mogę przysiąc, że podobny nosiła moja mama 20 lat temu. Ciekawe czy jeszcze go ma?

Diane Kruger / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email