Best Look: Cytrynowa Kate

Pochmurne niebo nad Wielką Brytanią nie przeszkodziło Kate Middleton w zaprezentowaniu wiosennej stylizacji. Księżna pojawiła się na corocznej imprezie Garden Party organizowanej w Buckingham Palace w uroczym, cytrynowym płaszczyku, w którym wyglądała niezwykle kwitnąco.

Bulls Press

Zaawansowana ciąża nie zwalnia tempa pięknej Kate. Księżna dzielnie wypełnia swoje obowiązki, z dnia na dzień wyglądając coraz bardziej kwitnąco i promiennie. Podczas corocznego przyjęcia w królewskich ogrodach, gdzie zbiera się śmietanka brytyjskiej elity, księżna Kate zdecydowanie wyróżniała się z towarzystwa.

Bulls Press

Kate Middleton założyła prosty płaszczyk w cytrynowym kolorze od młodej projektantki, pochodzącej z Nowej Zelandii – Emilii Wickstead. Płaszczyk dyskretnie zakrywa ciążowy brzuszek księżnej, za to odpowiednia długość, eksponuje zgrabne nogi. Nakrycie, które wybrała Kate można kupić w sklepie internetowym Matchesfashion.com za 6.270 zł. Chętnym radzimy się pospieszyć, ponieważ znając wpływ księżnej Kate na modę, zapewne niedługo będzie on niedostępny.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Na głowie Kate Middleton znalazł się toczek – element dekoracyjny, który jest obowiązkowy na tego typu wydarzeniach. Specjalnie dla Kate stworzyła go modystka – Jane Corbett. My już go gdzieś widziałyśmy – w tym samym nakryciu głowy księżna Kate pojawiła się w 2011 roku.

Bulls Press

Do całości księżna Kate wybrała szpilki w kolorze nude, delikatną biżuterię oraz swoją ulubioną, małą torebeczkę.

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email