best look: Constance Jablonski w Alberta Ferretti

Constance Jablonski królową czerwonego dywanu? Wygląda na to, że TAK! To już druga stylizacja gwiazdy z weneckiego festiwalu, której nie mogliśmy nie zauważyć...

Getty Images

Wiosenno-letnia kolekcja Alberty Ferretti to jedna z moim ulubionych. Wyjątkowo kobieca, romantyczna, kolekcja pełna odniesień do ludowości. Pokochały ją również gwiazdy, które przez ostatnie kilka miesięcy dość często wybierały właśnie projekty włoskiej designerki.

Jedną z moich ulubionych stylizacji jest kreacja, którą miała na sobie [url= http://vumag.pl/inspiracje/best-look-nicole-richie-w-alberta-ferretti,60871.html]Nicole Richie. Teraz dołączyła do niej Constance Jablonski, która na czerwony dywant festiwalu filmowego w Wenecji wybrała również suknię z kolekcji Alberta Ferretti Spring/Summer 2014.

Getty Images
Getty Images

Constance Jablonski była jedną z gwiazd weneckiej premiery filmu „The Humbling”. Co na tę okazję założyła francuska piękność? Wybrała długą, zwiewną suknię, zdobioną w okolicach biustu kwiecistymi aplikacjami tak charakterystycznymi dla całej wiosenno-letniej kolekcji Alberty Ferretti.

EAST NEWS
EAST NEWS

Constance Jablonski wyglądała w niej naprawdę zjawiskowo! Delikatność, romantyczność, ultra kobiecość – to słowa, które przychodzą mi na myśl. Co ciekawe, modelka o niezwykłej urodzie i idealnych kształtach wybrała suknię piękną, ale bardzo skromną, nie emanującą seksapilem.

EAST NEWS
Getty Images

To ostatnia kreacja, która pojawiła się na wybiegu Alberty Ferretti. Projektantka kierowała ją szczególnie do przyszłych panien młodych. Jest w niej szyk i elegancja, ale jednocześnie niewinność. Rzeczywiście to świetny wybór, jeśli chodzi i ślubny kobierzec, szczególnie dla tych panien młodych, które uwielbiają styl boho.

Getty Images

Najwyraźniej fanką takich klimatów – boho, folk, retro – jest również Constance Jablonski. Z czym połączyła tę suknię? Z małą satynową szkatułką w kolorze mocnej czerwieni, która idealnie kontrastuje z bielą kreacji.

Getty Images

Do tego srebrne sandałki na szpilce. Naturalny makijaż i niedbale rozpuszczone włosy dodają całości romantycznego charakteru. Idealny zestaw, nie tylko dla panien młodych!

Tematy:

Nieprawidłowy email