Best Look: Constance Jablonski w Alberta Ferretti

Jasna karnacja i suknia, która stapia się z kolorem ciała. Brzmi jak wielka, modowa wpadka, prawda? Nie w tym przypadku! Constance Jablonski łamie podstawowe zasady udanej stylizacji.

Getty Images

Jak wyobrażaliście sobie Świteziankę – tajemniczą dziewczynę z romantycznych ballad Mickiewicza? Ja właśnie tak! Constance Jablonski w przepięknej sukni pojawiła się na premierze filmu Birdman, który otworzył tegoroczny Festiwal Filmowy w Wenecji.

Ta zwiewna kreacja w kolorze pudrowego różu pochodzi z kolekcji Alberta Ferretti. Jej delikatne pęknięcia ozdobione zostały świecącymi kwiatkami, dzięki którym każdy krok na czerwonym dywanie skutkował tańcem odblaskowych elementów. Mimo iż kolor materiału jest podobny do karnacji skóry Constance, to suknia na jej ciele wygląda zjawiskowo.

Getty Images

Dziewczęce kolczyki w kształcie kwiatków marki Chopard utrzymują stylizację Constance w romantycznym klimacie. Modelka uzupełniła ją małym puzderkiem Salvatore Ferragamo.

Getty Images
Getty Images

Czarne kreski podkreślają błękit oczu Constance Jablonski, a rozpuszczone włosy jeszcze bardziej przywołują skojarzenia z romantyczną nimfą.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email