Best Look: Ciara w komplecie Theory

Ciara już niebawem zaczyna trasę koncertową, która promować będzie jej nowy krążek – „Jackie”. Zanim jednak artystka wyruszy w świat, bawi w Nowym Jorku. Kilka dni temu widziano ją wychodzącą z siedziby Conde Nast. Ubrana w piaskowy, zamszowy komplet od Theory i zabójcze sandały Giuseppe Zanotti wyglądała na bardzo zadowoloną. Czyżby Ciara miała pojawić się na okładce „VOGUE”, „Lucky” lub innego magazynu wydawanego przez Conde Nast?

fot. East News

Niecały rok temu na świat przyszedł synek Ciary – Future Zahir Wilburn. Po narodzinach malucha Ciara zrobiła sobie chwilę przerwy, ale bardzo szybko wróciła do studia. W końcu był to moment przełomowy w jej życiu, więc nie można było przegapić takiej ilości inspiracji i motywacji. W efekcie powstała płyta „Jackie”, która już na początku maja będzie miała swoją premierę. W tym samym czasie ruszy też trasa koncertowa wokalistki.

fot. East News

Zanim jednak Ciara wsiądzie w gwiazdorski autobus, którym objedzie pół Stanów Zjednoczonych, ma jeszcze trochę czasu zadbać o odpowiednią promocję płyty i trasy. Zapewne w tym celu pojawiła się w tym tygodniu w siedzibie Conde Nast w Nowym Jorku. Ubrana w zamszowy komplet projektu Theory: płaszczo - marynarkę i genialne spodnie w piaskowym odcieniu beżu wyglądała jakby właśnie zeszła z planu sesji zdjęciowej do kolejnej okładki „VOGUE”. Z resztą nie wykluczone, że właśnie po to odwiedziła siedzibę Conde Nast – by ustalić szczegóły swojego debiutu na okładce biblii mody.

fot. East News
fot. East News

Nawet jeśli Anna Wintour nie rozważała dotychczas kandydatury Ciary na okładkową gwiazdę, ta stylizacja powinna ją przekonać! Artystka pokazała, że nie tylko doskonale zna trendy, ale też umie bawić się modą. Połączyła szalenie modne, szerokie spodnie to kolan, tzw. „culottes” z uwielbianymi przez gwiazdy RnB butami od Giuseppe Zanotti. Tu w wersji z sznurowanego zamszu, do samych kolan. Szalenie seksowne gladiatorki mogłyby znaleźć się w szafie Beyonce czy Kim Kardashian. Do tego odrobina odsłoniętego, płaskiego i seksownego brzucha i nienagannie gładkie, błyszczące włosy zaplecione w luźny warkocz opadający miękko na plecy. Całość prezentuje się szykownie, nonszalancko i bardzo „vogue”.

fot. East News

Tematy:

Nieprawidłowy email