Best Look: Charlotte Gainsbourg w Louis Vuitton

Minęły zaledwie dwa tygodnie od pierwszego pokazu kolekcji Nicolasa Ghesquière dla Louis Vuitton, a ubrania byłego projektanta Balenciagi już pojawiają się na czerwonym dywanie. Na pierwszy ogień idzie total look z pokazu na ciele Charlotte Gainsbourg.

Getty Images

Francuska aktorka i piosenkarka pojawiła się w Nowym Jorku, gdzie odbył się pokaz filmu Nimfomanka, w którym Charlotte Gainsbourg zagrała główną rolę. Widocznie aktorka lubi zwracać na siebie uwagę i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o odważną rolę w ekranizacji powieści erotycznej. Uwadze krytyków mody nie umknął fakt, że Charlotte ubrana była od stóp do głów w najnowszą kolekcję Louis Vuitton, którą zaprezentowano na wybiegu zaledwie dwa tygodnie temu!

Getty Images

Charlotte Gainsbourg do tej pory najczęściej widywana była w ubraniach Balenciaga, ale wygląda na to, że aktorka ma raczej większą słabość do Nicolasa Ghesquière. Po prezentacji pierwszej kolekcji projektanta dla Louis Vuitton na sezon jesień – zima 2014, Charlotte wskoczyła w ubrania francuskiego domu mody – i to w zawrotnym tempie! Aktorka ma na sobie total look, który notabene na wybiegu prezentowała polska modelka – Magda Jasek. Stylizacja składa się ze skórzanych, lakierowanych spodni, jedwabnej koszuli z haftowanym kołnierzykiem i dzianinowego bezrękawnika. Tali podkreślona jest lakierowanym pasem.

Getty Images

Również buty Charlotte Gainsbourg pochodzą z najnowszej kolekcji Louis Vuitton. Aktorka zrezygnowała jedynie z najnowszego modelu torebki francuskiego domu mody.

Getty Images

Widzimy także podobieństwo do oryginału w makijażu i fryzurze – podobnie jak na wybiegu aktorka ma bardzo oszczędny makijaż i lekko poszargane włosy. Pełna naturalność to dewiza Nicolasa Ghesquière w jesienno – zimowym sezonie.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email