Best Look: Cate Blanchett w Delpozo

Nie będę oryginalna. Uwielbiam styl Cate Blanchett – kobiety, która ma w sobie siłę i delikatność, ciekawość świata i ludzi, jest zwyczajna, a jednocześnie tajemnicza.

Getty Images

Cate Blanchett właściwie nie ma modowych wpadek, a jeśli nawet to tylko dlatego, że jest odważna i lubi podejmować ryzyko. Jednym z jej ostatnich modowych eksperymentów jest kreacja z Cannes. Nie chodzi mi o suknie (nota bene przepiękne!), w których aktorka prezentowała się na czerwonym dywanie, ale o jedną z jej koktajlowych stylizacji.

Getty Images

Cate Blanchett kilka dni temu pojawiła się na konferencji prasowej w związku z premierą filmu „How to Train Your Dragon 2” podczas festiwalu filmowego w Cannes. Na to spotkanie wybrała projekt legendarnej hiszpańskiej marki Delpozo. Graficzna trójkolorowa kreacja pochodzi z jesiennej kolekcji i inspirowana była sztuką popartu. Twórcy kreacji postanowili zabawić się geometrią i grafiką oraz samym krojem, w rezultacie tworząc bardzo oryginalny zestaw.

Getty Images

Na szczególną uwagę zasługuje genialna namiotowa bluzka Cate Blanchett. Opiera się na ramionach i opada ku dołowi, tworząc formę trapezu. Jeśli tę oryginalną formę połączymy z intensywnością kolorów – czernią, bielą i czerwienią, mamy coś naprawdę wyjątkowego!

Getty Images
Getty Images

Rzeźbiarska, bogato zdobiona, oryginalna bluzka i… proste czarne spodnie, kończące się przed kostkami. Tego typu krój może skracać nogi, dlatego Cate Blanchett postanowiła „zabezpieczyć” się, zakładając czerwone szpilki na wysokim obcasie. Te czerwone „cacka” to dzieło Rogera Viviera!

Getty Images
Getty Images

Do tego delikatny makijaż oka w beżach i brązach, połyskujące błyszczykiem usta i rozwiany wiatrem Francuskiej Riviery bob - idealne połączenie!

Getty Images

O czym świadczy ta popołudniowa stylizacja Cate Blanchett? O tym, że 45-letnia gwiazda kina zna się na modzie, a swoją odwagą i nonszalancją potrafi zaskoczyć i zawstydzić niejedną młodszą koleżankę po fachu!

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Koktajlowa sukienka to banał! Spójrzcie na Cate! A co Ty sądzisz o stylizacji gwiazdy?

Tematy:

Nieprawidłowy email