Best Look: Cara Delevingne w Balmain

Odsłonić czy zakryć ciało? Nie możesz się zdecydować? A gdyby tak jednocześnie trochę zasłonić i odrobinę odsłonić? Nie wiesz, jak to zrobić? Zainspiruj się lookiem Cary Delevingne!

fot. Bulls Press / NewsPix

Jeszcze parę miesięcy temu wszystko wskazywało na to, że ekskluzywny magazyn o modzie Carine Roitfeld zniknie z rynku, a tu proszę - lada dzień ukaże się kolejny, 5-ty już numer CR Fashion Book i z tego powodu w Paryżu podczas Tygodnia Mody urządzono huczną imprezę. Na niej nie zbrakło gości, którzy przyszli się dobrze zabawić i zamanifestować swoje wsparcie dla Carine Roitfeld. Wśród nich wypatrzyłyśmy jedną z najbardziej popularnych modelek współczesnych czasów - Carę Delevingne.

fot. Bulls Press / NewsPix

Modelka miała na sobie odważną kreację z najnowszej, wiosenno - letniej (2015!) kolekcji Balmain. Cara postawiła na odważny kombinezon z głębokim dekoltem i praktycznie przeźroczystymi nogawkami. Nogi (a przede wszystkim pośladki) zasłaniały jedynie czarne szorty, które owinął pasiasty materiał. Widocznie look z wybiegu był dla modelki za mało wyzywający, ponieważ w swojej stylizacji Cara zrezygnowała nawet z topu osłaniającego biust.

fot. Bulls Press / NewsPix

Cara Delevingne podkreśliła talię, zakładając szeroki metalowy pas. Trzeba dobrze wytężyć wzrok, by dostrzec jej buty. Wyglądają na czarne, delikatne sandałki na obcasie.

fot. Bulls Press / NewsPix

Skromna fryzura i naturalny makijaż dopełniają stylizacji modelki. Jedyne, co rzuca się w oczy, to jej bezbłędne, gęste brwi.

fot. Bulls Press / NewsPix

Tematy:

Nieprawidłowy email