Best Look: Camilla Belle w smokingu Monique Lhuillier

Męska garderoba w kobiecych stylizacjach jest już naprawdę mocnym trendem. Boisz się garniturów i marynarek? Niepotrzebnie! Wystarczy kilka detali, by zachować w męskiej stylizacji zachować kobiecość. Zobacz, jak zrobiła to Camilla Belle.

Getty Images

Aktorka wzięła udział w 2-giej imprezie Unite4:humanisty, która odbyła się we wtorek, 19 lutego w Los Angeles. Camilla Belle postanowiła nieco zakryć ciało pod męską stylizacją, jednak muszę przyznać, że mimo obszernych ubrań, aktorka wyglądała bardzo seksownie!

Getty Images

To zasługa topu z dekoltem, wykończonym haftem ala riszelie. Ta kobieca aplikacja sprawia, że męski smoking staje się kobiecy. To dobry wybór na uzupełnienie stylizacji, albowiem oversize’owy komplet z obszernymi spodniami jest bardzo mocnym zestawem. Pochodzi on z kolekcji Pre – Fall 2015 Monique Lhuillier.

Getty Images

Oprócz charakterystycznego topu, Camilla Belle do swojej stylizacji dobrała puzderko marki Jimmy Choo oraz delikatną biżuterię, która zawadiacko pojawia się na różnych częściach jej ciała.

Getty Images

Uwilebiam nową fryzurę Camilli. Przedłużony bob w nieco jaśniejszym, niż do tej pory kolorze o wygniecionej strukturze idealnie sprawdza się w męskiej stylizacji.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email