Best Look: Anna Kendrick w Topshop

Kto powiedział, że czerwony dywan zarezerwowany jest dla kreacji z najwyższej półki? Na pewno nie Anna Kendrick, która na jedną z imprez włożyła sukienkę z kolekcji TopShop.

BullsPress

Anna Kendrick pojawiła się ostatnio na kilku imprezach, ale najbardziej zainteresowała nas stylizacja z Delta Air Lines 2014 Grammy Weekend Party, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w West Hollywood.

BullsPress
BullsPress

Na tę okazję amerykańska aktorka wybrała kwiecistą mini z kolekcji TopShop. Być może zdziwi Cię fakt, że gwiazda zdecydowała się na sukienkę z sieciówki wartą około 450 zł, ale nam jej cena, ani sklep, z którego pochodzi, zupełnie nie przeszkadza. Przeciwnie! Lubimy pokazywać, że w modzie nie chodzi o to, aby ubierać się drogo, ale po prostu ciekawie i pięknie!

BullsPress

Poza tym, ta kreacja tylko z pozoru jest prosta i banalna. Zwróć uwagę na przepiękny materiał usiany czerwono-granatowymi krokusami! Przyjrzyj się też talii. Geometryczne wcięcia odsłoniły śnieżnobiałą skórę gwiazdy i wyglądały bardzo nowocześnie!

BullsPress

Jeśli chodzi o dodatki, Anna Kendrick postawiła na czarne platformy Dolce&Gabbana. Złota biżuteria i złota torebka Christy z kolekcji Mulberry uzupełniła bardzo kobiecą całość.

BullsPress

Stylizacja Anny Kendrick to kolejny dowód na to, że możesz być modna nawet jeśli nie masz dużych pieniędzy! I to jest główne przesłanie dzisiejszego BEST LOOKA!

Tematy:

Nieprawidłowy email