Best Look: Anna Czartoryska w pasiastym żakiecie Guess

Środa, 22 stycznia to ważna data w kalendarium polskiej mody. Tego dnia swój butik otworzyła Lidia Kalita - współzałożycielka marki Simple, która po około 20 latach postanowiła pracować na swoje nazwisko. W tak ważnym dla projektantki dniu towarzyszyło jej wiele zaprzyjaźnionych gwiazd - naszą uwagę zwróciła olśniewająca Anna Czartoryska - Niemczycka.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Od pewnego czasu w mediach aż huczy od informacji, że Anna Czartoryska - Niemczycka jest w ciąży. Miałby świadczyć o tym nieco zaokrąglony brzuszek, który aktorka podobno usilnie zakrywała na [url=vhttp://vumag.pl/newsy/otwarcie-butiku-lidii-kality,61623.htmlotwarciu butiku Lidii Kality. My uważamy, że Anna Czartoryska wyglądała olśniewająco, a jej figura wciąż pozostaje nienaganna.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Anna Czartoryska od niespełna roku jest twarzą włoskiej marki Marciano , którą często wybiera na oficjalne wyjścia. I tym razem nie było inaczej - aktorka zaprezentowała się w żakiecie w czarno - białe pasy. Interesujące są czarne spodnie typu boyfriend ze ściągaczami nad kostką. Anna Czartoryska zastosowała konsekwentną grę kontrastów i pod żakiet założyła biały top (rzekomo zdradzający zaokrąglony brzuszek).

Zdjęcia vuMag BlueServices

Szyję aktorki ozdabia ciekawy wisior wykonany ze skórzanych frędzli. W czarno - białą konwencję stylizacji wpisuje się dwukolorowa torba, również pochodząca z kolekcji Guess. Do stroju Anna Czartoryska dobrała czarne botki z rozcięciem na podbiciu stopy. Szkoda tylko, że aktorka nie zrezygnowała z rajstop - tak ciekawe buty o wiele lepiej prezentowałyby się na nagiej skórze.

Zdjęcia vuMag BlueServices

To, co zasługuje na szczególną pochwałę w Ani stylizacji to bez wątpienia uroczo potargany warkocz oraz naturalny makijaż, który podkreśla zjawiskową urodę aktorki.

ZOBACZCIE WIDEO!

Tematy:

Nieprawidłowy email