BEST LOOK: Anja Rubik w La Mania

Kto jest gwiazdą naszego dzisiejszego BEST LOOK-a? To gwiazda wczorajszego pokazu mody La Mania – Anja Rubik! Zobaczcie jej stylizację!

mwmedia

Anja Rubik była jedną z gwiazd, które pojawiły się na środowym pokazie La Mania. Jak zdradziła nam polska supermodelka, prosto z samolotu przyjechała na backstage pokazu La Mania, gdzie Joanna Przetakiewicz pozwoliła jej wybrać sobie dowolną kreację z jej najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji.

mwmedia

Na co zdecydowała się Anja Rubik? Na nowoczesną, pełną dramaturgii i futurystycznych zdobień stylizację, która składa się z bluzki na ramiączka i spódnicy z dużym rozporkiem.

mwmedia

Choć kreacja uszyta jest z materiału w kolorze anielskiej bieli, ma w sobie dużo zmysłowości. Seksowny rozporek odsłania boskie nogi Anji Rubik, a bluzka na ramiączka, kształtem nawiązująca do nocnej koszulki ma naprawdę spory dekolt!

mwmedia

Mimo tych kuszących modowych niuansów to, co najbardziej przykuwa wzrok w całej stylizacji to złote zdobienia. Specjalne blaszki ze złota, jak zdradziła mi Joanna Przetakiewicz powstawały przez wiele miesięcy we włoskich fabrykach. To one są najsilniejszym elementem całej stylizacji!

mwmedia

Złote blaszki Anja Rubik połączyła ze złotymi sandałkami na szpilce Manolo Blahnika, a kropką nad i była delikatna biżuteria Apart.

Chcecie przyjrzeć się bliżej stylizacji Anji Rubik? Zobaczcie wideo!

Nieprawidłowy email