Best Look: Anja Rubik w Anthony Vaccarello

Pierwsza polska edycja programu Project Runway powoli dobiega końca. Jego twarzą (i niekwestionowaną ozdobą) jest Anja Rubik, która dzięki nagraniom znacznie częściej odwiedzała nasz kraj i zawsze zachwycała nas swoimi stylizacjami. Zobaczcie, co modelka ubrała na finał Project Runway.

mwmedia / Studio69

Finał programu Project Runway był nagrywany pod koniec kwietnia, ale dopiero teraz możemy publikować zdjęcia z tego wydarzenia. Podczas nagrań Anja wystąpiła w dwóch kreacjach – wieczorowej i codziennej. Dzisiaj postanowiłam przeanalizować strój, którym każda z nas może się inspirować na co dzień.

mwmedia / Studio69

Na konferencji prasowej modelka pojawiła się w bardzo praktycznym i efektownym zestawie. Anja wybrała jeansy-boyfirendy z efektem spranego materiału. Spodnie są niezobowiązującym elementem stylizacji, dodającym jej luzu. Do obszernych jeansów Anja dobrała czarny top i białą marynarkę o nieregularnym kształcie. Wszystkie elementy tej stylizacji wyszły spod igły ulubionego projektanta i przyjaciela Anji Rubik – Anthony’ego Vaccarello.

mwmedia / Studio69

Anja założyła czarne, asymetryczne szpilki (Anthony Vaccarello), które dodają stylizacji elegancji. Warto jednak zauważyć, że wystarczyłaby zmiana butów, by diametralnie zmienić jej charakter. Lubimy takie wielowymiarowe zestawienia, które nadają się na każdą okazję!

mwmedia / Studio69

Wybór stylizacji przez Anję Rubik jest symboliczny. Modelka promuje talent francuskiego projektanta w każdej możliwej sytuacji. Dlaczego?

-On jest niesamowicie kreatywny, ma talent, którego brakuje wielu współczesnym kreatorom. Do tego jest też pracowity i to w nim cenię najbardziej – powiedziała nam Anja Rubik podczas spotkania w Paryżu.

Wówczas Anja zapewniała nas, że podobnie jak Anthony’ego Vaccarello będzie wspierać i promować zwycięzcę programu Project Runway. W tym kontekście stawka zwycięstwa w programie znacznie wzrasta.

Tematy:

Nieprawidłowy email