Best Look: Anja Rubik w Anja Rubik x MOHITO

Anja Rubik jest najlepszą wizytówką swojej kolekcji. Na jej pokazie top modelka zaprezentowała się w ubraniach, jake stworzyła pod skrzydłami marki Mohito. Zobaczcie, co Anja miała na sobie.

VU MAG

To było jedno z najważniejszych wydarzeń modowych tego sezonu. Anja Rubik zaprezentowała swoją pierwszą, autorską kolekcję ubrań, którą stworzyła pod skrzydłami marki Mohito. Tym razem Anja Rubik wystąpiła w zupełnej nowej roli i znów skupiła całą uwagę mediów. Dlaczego? Wystarczy na nią spojrzeć!

AKPA / ONS / mwmedia

Myślicie, że dzwony odeszły już w niepamięć? Nic bardziej mylnego! Modelka odświeża trend na popularne w latach 70-tych spodnie (które pojawiały się także na wybiegach projektantów w tym sezonie) i wygląda w nich posągowo! Do nich Anja dobrała prostą, białą koszulę, urozmaiconą widocznymi pęknięciami na ramionach. Nie mogło być inaczej – modelka zaprezentowała ubrania ze swojej autorskiej kolekcji Anja Rubik Exclusive Collection dla Mohito.

AKPA / ONS / mwmedia

Jedynym, ale za to bardzo charakterystycznym dodatkiem w jej stylizacji jest skórzana uprząż autorstwa Zany Bayne. [url= http://vumag.pl/obsesje-anji-rubik/obsesje-anji-rubik-zana-bayne,63129.html]Na łamach VU Anja Rubik pisała o swojej słabości do odważnej mody, jaką prezentuje młoda, amerykańska projektantka. Widać, że wciąż jest jej wierna. Zwrócicie uwagę, że na białej koszuli skórzane pasy tracą na wulgarności i stają się ciekawym urozmaiceniem stroju.

AKPA / ONS / mwmedia

Subtelny makijaż i lekko falowane włosy to kwintesencja stylu Anji, który uwielbiamy!

AKPA / ONS / mwmedia

Tematy:

Nieprawidłowy email