Best Look: Amal Clooney w Gucci

Fanki Georga Clooney’a mogą mieć rozdarte serce: którą połówkę tego związku można uwielbiać bardziej? Aktor może chwytać kobiece serca, ale jego żona bez wątpienia jest obiektem westchnień wszystkich fanek mody!

Bulls Press

Amal Clooney jest ucieleśnieniem kobiecości, a jej styl kwintesencją elegancji. To mieszanka wybuchowa w najlepszym wydaniu. Nic dziwnego, że żona George'a Clooneya okrzyknięta jest ikoną stylu. Z jednej strony dopasowuje się do dress code’u, jaki narzuca jej profesja (jest prawnikiem), z drugiej strony w delikatny i smaczny sposób potrafi flirtować z najnowszymi trendami.

Najsłynniejsza prawnik świata została sfotografowana w Nowym Jorku, chwilę po jej spotkaniu ze studentami Columbia University. Amal jak zwykle zachwyciła swoją stylizacją.

Bulls Press

Pani prawnik wie jak łączyć kolory: jaskrawo pomarańczową bluzkę zestawiła z piaskową, stonowaną spódnicą. Zwróćcie uwagę na ciekawy detal koszuli - kołnierzyk z wężowej skóry dodaje stylizacji charakteru. Temperuje go zachowawcza (ale wciąż seksowna) długość spódnicy. Ubrania pochodzą z kolekcji Resort 2015 marki Gucci.

Bulls Press

Amal bez wątpienia jest miłośniczką klasyki - jej kwintesencję trzyma w dłoni. Czarna torba Balenciagi to idealny wybór dla kobiety, która musi mieć przy sobie sporo dokumentów. Na nogach pani Clooney widzimy cieliste pantofle z zaokrąglonym noskiem.

Bulls Press

W przeciwieństwie do wystąpień na czerwonym dywanie, na co dzień Amal Clooney nie pozwala sobie na szaleństwa - także urodowe. Delikatny makijaż i starannie wymodelowane włosy to wizytówka każdej eleganckiej kobiety.

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email