Best Look: Alexa Chung w Emilia Wickstead

Alexa Chung to jedna z tych gwiazd, która uwielbia modowe metamorfozy. Zmienia style i projektantów, jak… kolor lakieru do paznokci! To porównanie w przypadku najnowszej stylizacji gwiazdy pojawia się nie bez powodu…

Getty Images

Alexa Chung pod koniec tygodnia pojawiła się na prasowej premierze najnowszej kolekcji marki Nails Inc. w Londynie. Linia lakierów do paznokci „Alexa Manicure” powstała ściśle we współpracy z trendsetterką, która uwielbia eksperymentować nie tylko z kolorem lakieru, ale także jego fakturą.

Getty Images

Wróćmy jednak do stylizacji gwiazdy. Co miała na sobie Alexa Chung podczas spotkania z londyńskimi dziennikarzami? Gwiazda wybrała jasnoróżową sukienkę w stylu lat pięćdziesiątych z kolekcji Emilii Wickstead. Zwróć uwagę na wyjątkową, pomarszczoną, fakturę tkaniny, z której powstała sukienka.

Getty Images

Z czym połączyła tę romantyczną kreację Alexa, która uwielbia niebanalne, odważne połączenia?

Getty Images

Na stopach czarne szpilki z kolekcji Bionda Castana. Na paznokciach natomiast najnowszy lakier z kolekcji „Alexa Manicure”. Co ciekawe, faktura lakieru przypomina skórę i doskonale komponuje się z fakturą materiału, z którego powstała sukienka.

Getty Images

Dzikie dodatki to świetny i niebanalny pomysł na przełamanie cukierkowej kreacji. Kropką nad i jest fryzura gwiazdy. Kontrolowany bałagan na głowie Alexy dodaje jej dziewczęcego, beztroskiego charakteru.

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email