Best Look: Alessandra Ambrosio w Jonathan Simkhai

Szykujcie swoje szafy na nadejście lata. Jedną z niezawodnych, wakacyjnych stylizacji będzie zestaw składający się z ołówkowej spódnicy z podwyższonym stanem i krótko ciętego topu.

Getty Images

Ten trend powraca z zeszłorocznych pokazów. Ołówkowa spódnica z podwyższonym stanem w zestawieniu z krótko ciętym topem niepewnie wkroczyła do mody w ostatnie wakacje. W tym sezonie będzie absolutnym must have. Taką stylizację wybrała Alessandra Ambrosio na świętowanie 6-tej rocznicy produkcji staników push-up przez markę Victoria’s Secret.

Getty Images

Modelka wybrała dzianinowy zestaw w sportowym stylu projektu Jonathana Simkhaia. Pudrowy róż sprawia, że kreacja jest delikatna i dziewczęca – zwłaszcza w połączeniu z oliwkową karnacją Ambrosio. W tym zestawie pokazywały się już takie gwiazdy, jak: Beyonce, czy Emily Ratajkowski, ale to Aniołek Victoria’s Secret bezsprzecznie wygląda w nim najlepiej.

Getty Images

Do kompletu modelka dobrała złotą bransoletkę i cieliste sandałki Stuarta Weitzmana.

Getty Images

Alessandra Ambrosio postawiła na naturalny makijaż, delikatnie podkreślając oko brązowym cieniem. Subtelny makijaż i luźno puszczone włosy współgrają ze stylizacją w pudrowym kolorze.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email