Best Look: Agnieszka Szulim w Missoni

Agnieszka Szulim należy do wąskiego grona gwiazd, które Mariusz Przybylski z chęcią ubiera. Prezenterki nie mogło zabraknąć na jubileuszowym pokazie kolekcji „Night Air”, który odbył się w piątek, 14 marca. Mogliście go oglądać na żywo dzięki T-Mobile fashion.

mwmedia

Mariusz Przybylski ostrożnie dobiera gwiazdy, które mogą być kojarzone z jego marką. Do tego wąskiego grona należy jego przyjaciółka i wierna klientka – Agnieszka Szulim. Prezenterki nie mogło zabraknąć na pokazie, który był inauguracją 10-lecia pracy polskiego projektanta.

mwmedia

Tym razem Agnieszka Szulim nie miała na sobie ubrań od Mariusza Przybylskiego – być może gorączkowe przygotowania do pokazu uniemożliwiły projektantowi przygotowanie stylizacji dla swoich flagowych gwiazd. Niemniej jednak Agnieszka Szulim wyglądała olśniewająco w czerwonym zestawie od Missoni. Mogłoby się wydawać, że wzorzyste spodnie, top i płaszczyk z tej samej tkaniny to za dużo szczęścia na raz, ale na Agnieszce taki zestaw wygląda intrygująco. Mam wrażenie, że dzięki takim stylizacjom trend na jednolite komplety w końcu się przyjmie.

mwmedia

Do energicznego wzoru tkaniny, prezenterka dobrała stonowane dodatki – czarną torebkę od Louis Vuitton oraz ażurowe szpilki. Oto figlarna zabawa modą - dzięki jednolitemu kostiumowi, paradoksalnie to właśnie detale przyciągają uwagę obserwatora.

mwmedia

Podoba nam się, że makijaż jest integralną częścią stylizacji Agnieszki Szulim – czerwone usta nawiązują do koloru ubrań, a delikatnie muśnięte czarną maskarą rzęsy – do wzorów na tkaninie.

VU MAG

Tematy:

Nieprawidłowy email