Best Look: Adrianna Lima w sukience Matthew Williamsona

Wtorkowa stylizacja jednego z najpopularniejszych aniołków Victoria's Secret potwierdza zasadę, że piękne kobiety mogą być czasem bezczelnie sexy.

Adrianna Lima w sukience Matthew Williamsona / Getty Images

We wtorek 15 lutego w Londynie odbyła się impreza zorganizowana przez markę Victoria's Secret. W jej firmowym sklepie ogłoszono, że pokazy Victoria's Secret będą się teraz odbywały w Londynie. Zapiszcie datę: 2 grudzień. Tego dnia oczy milionów fanek znanej na całym świecie bielizny i wielbicieli modelek ze stajni VS będę zwrócone będę w stronę tego miasta. Znam wiele dziennikarek modowych, które oficjalnie gardzą tą marką twierdząc, że jej kostiumy nawet nie stały blisko czegoś modnego. Ja osobiście doceniam międzynarodowy jej zasięg, doskonały marketing i bezwzględną politykę atmosfery radosnego wybiegu, z którego słyną pokazy.

Na wspomnianej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć znanych modelek. Zwróciłyśmy uwagę na Adrianę Limę. Cóż... najprawdopodobniej była najmniej ubraną kobieta na tym evencie, ale przyznajcie. Czy z takim ciałem chcielibyście się chować? Modelka wybrała bardzo seksowną, czerwoną sukienkę od Matthew Williamsona z ogromny dekoltem.

Adrianna Lima w sukience Matthew Williamsona / Getty Images

Może nie jest to specjalnie skomplikowana stylizacja, a jej wybór nie zajął wyjątkowo dużo czasu. Ale czasem można po prostu wyglądać bezczelnie seksownie. I kropka.

Adrianna Lima w sukience Matthew Williamsona / Getty Images
Adrianna Lima / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email