BEST LOOK: ADA FIJAŁ W STELLA MCCARTNEY I ROBERT KUPISZ

Ada Fijał była jedną z gwiazd zaproszonych na czwartkowy pokaz Roberta Kupisza, organizowany w ramach T-Mobile fashion. Jak większość gwiazd miała na sobie coś dżinsowego (taki był dress code imprezy, zalecany przez projektanta), ale zrobiła to po swojemu i właśnie za tę oryginalność doceniliśmy ją w dzisiejszym BEST LOOK-u!

mwmedia

Ada Fijał kojarzona jest głównie z eleganckimi stylizacjami, często w stylu retro. Tym razem jednak zdecydowała się na totalny misz-masz stylów i… wyglądała naprawdę ciekawie!

mwmedia

Góra to czarny t-shirt i przepiękna marynarka Stelli McCartney. Zwróć uwagę na falujące wykończenie z roślinnym akcentem! Wspaniale kontrastuje z czernią bluzki.

mwmedia

Dół natomiast to ukłon w stronę organizatora całego „modowego zamieszania”. Dżinsowe bermudy, zdobione czarnymi zamkami błyskawicznymi to dzieło Roberta Kupisza. Czy te poszarpane jasno-niebieskie dżinsy komponują się z elegancką białą marynarką? Cóż… pewnie wiele z Was bardzo bałoby się takiego połączenia, ale nie Ada Fijał! Zaryzykowała i wygrała! Jest ciekawie, nietuzinkowo, pomysłowo!

mwmedia

Dodatki? W oczy rzuca się kopertówka XXL Valentino! To świetny patent dla kobiet, które nie chcą eksponować swojego brzucha, albo - tak jak Ada Fijał, ukryć coś dla niej wyjątkowo cennego (małego człowieka noszonego pod sercem).

mwmedia
mwmedia

Tak, tak – ten misz-masz gatunków i marek to tak naprawdę stylizacja ciążowa! Tym bardziej ciekawa, bo jest przykładem i dowodem na to, że ciąża to nie tylko powłóczyste suknie i sukienki w kształcie literki A. Ciąża wcale nie musi Cię ograniczać! Ady Fijał z pewnością nie!

mwmedia

Na seksownych nogach (naprawdę wyglądają świetnie w tych bermudach) cieliste szpilki Kazar. Kolor nude zawsze się sprawdza. To sprawdzony patent na optycznie wyszczuplenie i wydłużenie całej sylwetki.

mwmedia

Do tego biały, matowy manikiur i czerwień na ustach. Klasyka spotyka się tutaj z najnowszymi trendami, Stella McCartney z Kupiszem i Valentino. Bluzka, marynarka, bermudy… cóż, okazuje się, że stylizacja Ady Fijał to letnia propozycja dla mężczyzny. Jednak czy ten męski zestaw nie wygląda nad wyraz seksownie? Moim zdaniem tak, a Ty co sądzisz o stylizacji Ady Fijał?

Zobacz jak wyglądała Ada Fijał na pokazie Roberta Kupisza!

Tematy:

Nieprawidłowy email